![В кінці року на Харківщині пройдуть Дні аргентинського кіно](http://kharkivoda.gov.ua/news_pics/1247702058.jpg)
Голова облдержадміністрації Арсен Аваков і голова обласної ради Сергій Чернов провели зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Аргентинської Республіки в Україні пані Лілою Ролдан Васкес де Муан.
У ході розмови керівник області розказав пані Послу про ситуацію на Харківщині, зупинившись на досягненнях в промисловості, сільському господарстві і підготовці до ЄВРО-2012.
Зокрема, Арсен Аваков відзначив, що область отримала державні кошти на роботи в аеропорту, на стадіоні, Харків частково одержав кошти на будівництво внутрішніх доріг. На найближчий час запланована зустріч з головою Державної служби автомобільних доріг України Вадимом Гуржосом, в ході якої буде визначений обсяг фінансування ремонту і будівництва доріг наступного року. В першу чергу це стосується трас "Харків-Київ", "Харків-Донецьк" і Окружної дороги.
Також голова облдержадміністрації акцентував увагу на програмі реабілітації ХДАПП, завдяки якій "ХАЗ" звільнений від боргів і сконцентрувався на виробництві літаків. Арсен Аваков виразив глибоку задоволеність тим, як був відпрацьований контракт з Лівією і відзначив, що ХДАПП має ще декілька великих замовлень.
Голова облдержадміністрації зупинився на розвитку сільського господарства – однієї з небагатьох галузей, в якій в результаті кризи не спостерігався спад виробництва. Керівник області відзначив, що урожай зернових по валу цього року гірше, ніж у минулому. Проте, класність зерна цього сезону набагато вище. Арсен Аваков ще раз повернувся до питання створення "зерновий ОПЕК".
Керівник області запропонував Надзвичайному і Повноважному Послу Аргентинської Республіки ознайомитися з новою лінійкою сільськогосподарської техніки, яку представляє "Харківський тракторний завод".
В свою чергу, пані Посол відзначив, що кожного разу, приїжджаючи до Харкова, вона відчуває поштовх, який надихає її на подальшу максимально продуктивну діяльність. За словами Надзвичайного і Повноважного Посла, співпраця між Аргентинською Республікою і Харківщиною просувається по всіх напрямах.
Зокрема, пані Посол повідомила, що нещодавно делегація представників авіаційної галузі Аргентини приїжджала до України і тема співпраці в цій області зсунулася з "мертвої" точки.
Крім того, Ліла Ролдан Васкес де Муан вважає достатньо перспективною співпрацю по спільному виробництву сільгосптехніки і комплектуючих.
Пані Посол також повідомила, що в даний момент декілька аргентинських фільмів перекладаються на російську, українську мови. Ця робота буде завершена в першій декаді листопаду. Голова облдержадміністрації запропонував Надзвичайному і Повноважному Послу провести на Харківщині фестиваль "Дні аргентинського кіно" по аналогії з фестивалями фільмів інших країн, які проходили в нашій області.
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " В кінці року на Харківщині пройдуть Дні аргентинського кіно"