Подробно
У село Битень Ковельського району прийшов газУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук та голова Ковельської райдержадміністрації Валентин Скуба взяли участь в урочистостях з нагоди газифікації села Битень Ковельського району. Загальна протяжність підвідного газопроводу склала 12 кілометрів. 50 будинків цього села отримали голубе паливо вже сьогодні. Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Дмитрук привітав його жителів з суттєвим поліпшенням їх побутових умов, а вони щиро подякували обласній та районній державним адміністраціям за те, що протягом двох років надавали допомогу у будівництві газопроводу. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "У село Битень Ковельського району прийшов газ "