Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк зустрівся із головою Держмиткому Анатолієм МакаренкомУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 24-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк зустрівся із головою Держмиткому Анатолієм Макаренком. В ході розмови сторони обговорили ситуацію із розбудови митних переходів "Ягодин" та "Устилуг". Як повідомив під час діалогу Микола Романюк, така необхідність назріла у контексті виконання комплексного плану заходів Волинської області на 2009 рік з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу. Окрім того, порушив голова облдержадміністрації і питання відновлення роботи терміналу вантажно-митного комплексу "Автопорт-Ягодин", який з травня минулого року не функціонував. На об''єкті проведено реконструкцію, його запуск дасть можливість створити 350 робочих місць. Микола Романюк наголосив, що у зв''язку зі зростанням обсягів імпорту та експорту назріла необхідність відновлення роботи терміналу. Анатолій Макаренко погодився із аргументами Миколи Ярославовича та запевнив, що митний комплекс розпочне працювати найближчим часом. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк зустрівся із головою Держмиткому Анатолієм Макаренком "