Сьогодні відбулось засідання колегії під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира ЛОГВИНЕНКА. У засіданні взяли участь заступники голови облдержадміністрації і обласної ради, начальники управлінь облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій та міські голови.
На порядку денному значилося два питання – про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Донецької області та стан підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 років; про реалізацію завдань та заходів щодо виконання в Донецькій області Державної програми "Репродуктивне здоров’я нації" на період до 2015 року.
Протягом чотирьох років в області триває робота по виконанню заходів Програми реформування і розвитку ЖКГ. На сьогодні багато чого довелось вже зробити у рамках виконання даної Програми. Завдяки впровадженню енергозберігаючих заходів лише за перше півріччя поточного року заощаджено 4,04 млн.м³ природного газу; 3,85 млн.кВт електроенергії; 6,2 тис.Гкал теплової енергії.
Але не всіма містами та районами в повному обсязі виконуються заходи обласної і загальнодержавної Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, а розроблені міські програми не завжди відповідають поставленим цілям і задачам. Так, повільними темпами продовжує здійснюватися процес демонополізації галузі та створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг на підставі альтернативних форм обслуговування житла, а саме: формування інституту власника житла через приватизацію житлового фонду, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, залучення підприємств недержавної форми власності і формування нової системи управління житлово-комунальним господарством, що базується на економічних важелях і договірних відносинах.
Проте, не дивлячись на всі складності, область до початку опалювального сезону буде готова вчасно. "До зими ми готові", - повідомив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Валерій ЛУКАШЕНКО. За його словами рівень готовності котелень на сьогодні складає 94%, дещо хвилюють запаси палива на складах теплозберігаючих підприємств, які сформовані лише на половину.
З метою забезпечення стабільної роботи господарчого комплексу, об’єктів житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період, колегія облдержадміністрації запропонувала активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; вирішити питання щодо залучення альтернативних джерел для підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і у разі необхідності створити накопичувальний фонд для прискорення процесу реформування та розвитку галузі; розпочати опалювальний сезон по об’єктах соціальної сфери з 01.10.2009, якщо температура навколишнього повітря протягом трьох діб буде нижчі 8ºС.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Засідання колегії облдержадміністрації"