Подробно
Зміцнення матеріально-технічної бази, застосування енергозберігаючих технологій, благоустрій територій закладів культури та розвиток сільського зеленого туризмуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 23-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З метою навчання та обміну досвідом роботи з питань зміцнення матеріально-технічної бази, застосування енергозберігаючих технологій, благоустрою територій закладів культури та розвитку сільського зеленого туризму управлінням культури і туризму облдержадміністрації проведений обласний семінар-практикум начальників відділів культури і туризму райдержадміністрацій, виконкомів міських (міст обласного значення) рад. Учасники семінару-практикуму відвідали закладах культури сіл Битень та Зелена Ковельського району, де за підтримки органів місцевого самоврядування створено хорошу базу для організації дозвілля населення, садибу сільського зеленого туризму “Несухоїжі”. У бібліотеці села Зачернеччя Любомльського району керівники галузі ознайомилися з досвідом застосування теплонакопичувальних обігрівачів. Основні заходи семінару-практикуму відбувалися на базі закладів культури Камінь-Каширського району. Особливо приємні враження залишилися від огляду приміщень будинку культури, бібліотеки для дорослих, де вже в основному виконано сучасні ремонти, а також дитячої школи мистецтв – тут ці роботи тільки розпочаті, але з часом заклад матиме європейський вигляд. За участю провідних художніх колективів районного будинку культури відбувся концерт, який традиційно засвідчив високий рівень розвитку аматорського мистецтва у Камені-Каширському. Під час пленарного засідання з актуальних питань організації роботи закладів галузі культури надали консультації провідні фахівці управління культури і туризму облдержадміністрації. З метою впровадження позитивного досвіду роботи з благоустрою територій для учасників семінару-практикуму кіностудією “Волинь” Навчально-методичного центру культури Волині підготовлено відеофільм “І ставок, і млинок, і вишневенький садок...”. Завершився семінар-практикум проведенням круглого столу на тему: “Місце закладів культури в організації обговорення проекту Конституції України Президента України В.А. Ющенка”, у якому взяли участь начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Володимир Лисюк, заступник голови Камінь-Каширської райдержадміністрації Валерій Хитрик, директор державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пілки Людмила Стасюк. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Зміцнення матеріально-технічної бази, застосування енергозберігаючих технологій, благоустрій територій закладів культури та розвиток сільського зеленого туризму"