Подробно
І.Гавчук приймав громадянУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-09-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Іван Гавчук здійснив особистий прийом громадян. До нього зі своїми проблемами звернулися 20 подолян.Переважна більшість звернень стосувалася надання матеріальної допомоги.Також надійшло звернення від громадян із м. Кам’янець-Подільський з приводу придбання матеріалів на ремонт дороги. А жителька м.Шепетівки прохала про допомогу з ремонтом криниці.Стосовно всіх звернень будуть прийняті відповідні рішення, про що заявники будуть поінформовані. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "І.Гавчук приймав громадян "