Подробно
Виплата заборгованості із заробітної плати – першочергове завданняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Голова облдержадміністрації Микола Романюк провів нараду із представниками управлінь та структурних підрозділів Волинської ОДА. Першим на порядок денний виносилося питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати в області. Як повідомив начальник головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Кец, станом на 1 вересня загальна сума заборгованості становить 21062,3 тис.грн, в тому числі на економічно активних підприємствах - 19263,1 тис.грн. Зменшення заборгованості відбулося за рахунок економічно активних підприємств, сума боргу на яких станом на 1 вересня 2009 року зменшилася до попереднього місяця більш як на 1 млн. гривень, або на 5 %. Разом з тим, у цілому по області до 1 вересня ц.р. не забезпечено погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам комунальної форми власності. Борг на них в цілому по області становить 4,4 млн. грн., з них по м. Луцьку - 3,8 млн. гривень. Проводиться робота з окремими керівниками економічно активних підприємств комунальної форми власності м. Луцька, які мають найбільші борги з виплати заробітної плати. Серед них ЖКП № 2 та ЖКП № 3, КП "Зелене господарство м. Луцька". За інформацією керівників вказаних підприємств однією з причин незабезпечення своєчасності виплати заробітної плати їх працівникам є заборгованість населення за надані житлово-комунальні послуги, яка станом на 1 вересня ц.р. становила перед ЖКП № 3 понад 900 тис. гривень, перед ЖКП № 2 - майже 500 тис. гривень. Необхідно розв''''''''язати ситуацію і на ЗАТ "Ювілейний". Про ситуацію щодо невиплати заробітної плати його працівникам (а це 183 тис.грн) проінформовано прокуратуру області. Є проблеми із виплатою заробітної плати і на Луцькому підприємстві електротранспорту. Чи не основною причиною цього є неритмічне надходження компенсацій за перевезення пільгових категорій населення. Існує заборгованість перед працівниками ВАТ "Волиньгаз". Голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк, підсумовуючи, особливо підкреслив соціальну важливість вирішення питання виплати заборгованості із заробітної плати. "Люди повинні отримувати гроші за роботу. Тим більше на економічно активних підприємствах", - наголосив Микола Ярославович. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Виплата заборгованості із заробітної плати – першочергове завдання "