Подробно
Про ситуацію на ринку праці областіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні на нараді у голови облдержадміністрації директор обласного центру зайнятості Раїса Кучмук поінформувала присутніх про стан та тенденції на ринку праці області. Зокрема, вона зауважила, що упродовж серпня та першої декади вересня 2009 року кількість осіб, що звертаються до центрів зайнятості області для реєстрації, в порівнянні з початком року, зменшилась з 230 осіб до 140-150. З початку року послугами центрів зайнятості області скористалося 53,7 тис. незайнятих громадян. Статус безробітного мали 39,7 тис. осіб, з яких отримували допомогу з безробіття 34,2 тис. осіб. Середній розмір таких виплат у серпні поточного року становив 570,2 грн. Як повідомила Раїса Кучмук, станом на 1 вересня, на обліку в центрі зайнятості перебувало 14,4 тис. безробітних, що на 10,9 тис. менше, як на початок січня. Торкнулась вона і ситуації на селі: «У загальній кількості безробітних сільське населення складає 42%. Це молодь у віці до 35 років – 6,1 тис. осіб». Директор обласного центру зайнятості звернула увагу присутніх на складну ситуацію з наявністю вільних робочих місць та вакантних посад: «У базі даних обласної служби зайнятості протягом січня-серпня поточного року налічувалося 27,3 тис. вакансій, що надійшли від 4,8 тис. роботодавців». Актуальними на ринку праці, – зазначила директор профільної установи, – є продавці, кухарі, бармени, офіціанти, трактористи, водії, швачки та лікарі у сільській місцевості. Крім того, Раїса Євгенівна поінформувала присутніх, що за оперативними даними, з початку року підприємствами, установами та організаціями подано 678 списків на вивільнення 7,1 тис. працівників. Фактично вивільнено – 2,5 тис. осіб. На завершення свого виступу зауважила, що упродовж січня-серпня пошукачам роботи надано 610 тис. послуг, що у 1,5 рази більше відповідного періоду минулого року. Підсумовуючи, голова облдержадміністрації наголосив: «Ми зобов’язанні підтримувати тих підприємців, які створюють в області робочі місця. Адже наше завдання – забезпечити людей роботою». «Ми можемо у приклад поставити Луцький автомобільний завод» – підкреслив Микола Романюк. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Про ситуацію на ринку праці області "