Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні провів черговий прийом громадян з особистих питань.
Людей турбували проблеми різного характеру: це і житлові, і земельні, і соціальні, а також – фінансові.
Розпочався прийом громадян із звернення лучан, які просили сприяння у передачі будинку, що по вул. Володимирській, у комунальну власність. Голова облдержадміністрації дав доручення начальнику юридичного відділу детально вивчити це питання.
Крім того, члени громадської організації «Генерація успішної дії» шукали підтримки у голови облдержадміністрації щодо проведення в області Дня білої тростини (йдеться про людей з вадами зору). Микола Романюк підтримав ініціативу активістів.
Актуальним було й питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Ця проблема є болючою для працівників ЗАТ «Ювілейний». Голова облдержадміністрації повідомив людям, що з метою якнайшвидшого вирішення цього питання та перевірки ситуації на підприємстві, буде направлений лист до КРУ, Пенсійного фонду та прокуратури області.
Продовжують дошкуляти людям і проблеми, пов’язані з газифікацію. Мешканці села Роговичі Локачинського району прохали виділити кошти на ці цілі.
Голова облдержадміністрації повідомив, що на підведення вуличних газопроводів в обласному бюджеті кошти не передбачені. «Проблема у тому, що газопромислове управління «Львівгазвидобудування» не виконує умови, зазначені в укладеному договорі з сільською радою щодо підтримки соціально-економічного розвитку району, на території якого знаходиться газове родовище». Він повідомив людям, що задля вирішення цієї проблеми буде звертатися до НАК «Нафтогаз України» та Прем’єр-міністра.
Прохали волиняни й матеріальну допомогу на оздоровлення та вирішення житлово-комунальних питань.
Коментуючи прийом громадян, Микола Романюк звернув увагу на те, що серед заявників, які звертаються до обласної влади, багато мешканців обласного центру: «Ряд проблем, про які говорять люди, могла вирішити й міська влада». «Прикладом цього є ситуація з незавершеним ремонтом у квартирі лучанина, інваліда війни». Микола Романюк зауважив, що сьогодні з цього приводу він буде мати розмову з Луцьким міським головою.
Журналістів зацікавило й те, чому підприємства, які працюють на Волині, сплачують податки в іншу область. На що голова облдержадміністрації відповів: «Так діяти їм дозволяє законодавство. Надіюсь, що у наступному році ця ситуація зміниться, адже у Держбюджеті-2010 йдеться про те, аби організації сплачували податки саме у тому регіоні, де вони працюють».
Прес-служба голови облдержадміністрації (778156)
Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні провів прийом громадян з особистих питань"