Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у засіданні тридцять другої сесії обласної ради п’ятого скликанняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 18-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у засіданні тридцять другої сесії обласної ради п''ятого скликання. На порядок денний засідання виносилося понад сорок питань. Серед інших, депутати облради затвердили "Звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя 2009 року" та зміни до бюджету Волині. Обговорили й готовність до опалювального сезону 2009-2010 років та завдання на цей період, а також низку інших важливих питань. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк взяв участь у засіданні тридцять другої сесії обласної ради п’ятого скликання"