Подробно
Дніпродзержинськ. ДАІ VS комунальниківУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 17-09-2009 17:39 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Комунальників Дніпродзержинська притягують до адміністративної відповідальності. Штрафи за неналежне утримання дорожного покриття виписує Державтоінспекція. Кажуть, терпець увірвався, тому складають протоколи через ями на асфальті, за відсутність знаків і навіть за гілля на деревах, що обмежує видимість під час дорожнього руху. Порушник-рекорсдмен керівник управління комунального господарства Дніпродзержинська він заборгував аж сорок тисяч гривень. Втім, розраховуватись чиновник не поспішає. Більш докладно про безпрецедентний випадок, коли борги стягують не з користувачів, а з самих комунальників, наші журналісти. А на цій ділянці комунальники тільки почали латати дірки і зрізати шари асфальту, як вже завинили чималеньку суму тисячу сімсот гривень. Інспектор ДАІ помічає одразу кілька порушень на одній вулиці і без вагань складає протокол. Що викликає здивування у ремонтників, вони навіть і не думали, що за це штрафують. Попереджувальні знаки зявляються миттєво. Отже, подіяло. Водії таку картину спостерігають щодня і обурюються, що в ямах, яких у місті хоч греблю гати, можуть втратити колеса. Справжні дорожні випробування влаштували і працівники теплових мереж міста. Асфальт розрили, труби замінили, а дірку засипають сміттям, хоча за всіма законодавчими нормами мали відновити дорожне покриття. Хто забув, у ДАІ нагадують штраф 700 гривень. Водії кажуть, що мало. А це вже з розряду дорожніх курйозів. Пішоходів відправляють на пустир. Кому в голову прийшло зробити так, щоб зебра із зупинки вела прямо в дерево, невідомо. Пішоходам нічого не залишається, як зрізати вугли. Додайте до цього той факт, що з 10 світлофорів працює лише один, що через гілляччя на деревах часто не видно дорожні знаки, і отримаєте картину, яка притаманна й іншим містам Дніпропетровщини. З огляду на все це в ДАІ налаштовані більше, ніж рішуче. Вдалось отримати коментар і головного комунальника Дніпродзержинська, який винен вже 40 тисяч гривень. Не важко було здогадатись, що чиновник платити відмовляється, всі постанови оскаржує в суді. І навіть подає зустрічні позови до ДАІ з вимогою компенсувати йому за моральну шкоду десять тисяч гривень. Отже, прецедент створено. Та чи почнуть притягати до відповідальності комунальників в інших містах Дніпропетровського регіону, чи може по всій Україні, покаже час. Головне, що закони починають виконувати все більше і більше людей. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Дніпродзержинськ. ДАІ VS комунальників"