Подробно
Легше допомагати тій громаді, яка сама готова дбати про себеУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 17-09-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Аби довести до представників сільських громад цю нескладну мудрість, заступник голови облдержадміністрації Володимир Кирилюк відвідав учора Шепетівку, де на базі місцевої райдержадміністрації відбулась зустріч координаторів проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в області, представників районної влади та сільських голів, що долучилися до проекту. Участь у цій нараді також взяли т.в.о. заступника голови Шепетівської РДА Анатолій Чмир та начальник відділу розвитку інфраструктури та підприємництва Олександр Дмитришин.Нагадаємо, що вісім районів на Хмельниччині під час засідання координаційної ради проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» у липні зобов’язалися до 15 вересня розробити та подати на затвердження комісії управління проектами у Києві по п’ять мікропроектів від кожного району. Тож метою зібрання було вивчити стан справ з ходом реалізації цих зобов’язань. Переважна більшість задіяних тут громад, як виявилось, виконали умови, на яких Проект Європейської Комісії та Проект Розвитку ООН надають їм кошти для реалізації власних мікропроектів. Втім, не обійшлося й без того, що дехто досі зволікає зі збором коштів громади, реєстрацією самоврядних громадських організацій та підготовкою проектної документації, необхідних для отримання фінансування. Тим часом лише успішне і вчасне виконання зазначених умов та безпосередня реалізація мікропроектів на місцях дозволяє вести мову про подальше розширення співпраці з указаними міжнародними організаціями.Як голова створеної при облдержадміністрації координаційної ради проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» заступник губернатора ознайомився зі станом справ у кожній сільській раді, визначив причини, що призводять до зволікань та можливості для надання допомоги, тим, хто її потребує. А також, поспілкувавшись з сільськими головами та представниками громад, закликав їх до активнішої роботи по організації кращого життя у своїх селах та наведенню порядку у власному домі.У ряді випадків, за словами Володимира Кирилюка, на заваді цьому стоїть зневіра громадян у державних органах, які тривалий час не надавали належної уваги проблемам селян, і у власних силах. «Якщо ж ноти зневіри й невдоволення йдуть від самого керівника, то навряд чи можна очікувати чогось доброго у такій громаді», - зазначає Володимир Борисович.Водночас в області є вже чимало прикладів, коли на місцях, не чекаючи жодних допомог чи вказівок «зверху», власними силами робляться реальні кроки у напрямі покращення життя громади. Одним з таких прикладів може служити село Лошківці Дунаєвецького району, яке відзначилось гарною організацією збирання та утилізації сміття. «Для кожного мешканця села це коштує п’ять гривень на місяць. Ведеться прозорий облік витрат зібраних коштів. Хіба тут робиться щось надто мудре, чого не можуть робити інші?» - запитує високопосадовець.А ще заступник губернатора порадив лідерам громад з огляду на очікувані зміни у підходах до формування бюджету країни переглянути власні підходи до збирання місцевих податків та зборів. А також закликав керівників усіх рівнів, які безпосередньо працюють з людьми, доносити до них та роз’яснювати інформацію про запропоновані Президентом зміни до Конституції України.«Ми всі повинні усвідомити, що наша подальша доля у наших же руках. І від кожного з нас сьогодні залежить те, у якій державі завтра житимуть наші діти. І питання тут не в особистих якостях того чи іншого політика, а у правильному балансі повноважень влади і впливі на неї виборців. Якщо сьогодні всі ми спільно не змінимо структуру влади, то й надалі житимемо в країні де державна політика робиться, як у байці Крилова про лебедя, рака та щуку…», - зокрема відзначив Володимир Кирилюк.О.Севастьянов Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Легше допомагати тій громаді, яка сама готова дбати про себе"