Подробно
Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулася презентація проекту «Розвиток комплексних превентивних послуг для дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 17-09-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Головним партнером проекту є Хмельницька облдержадміністрація. Проект розраховано на два роки і він спільно фінансується Європейським та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).Презентація відбулася за участю голови облдержадміністрації Івана Гавчука та заступника голови з гуманітарних питань Миколи Вавринчука. Відкриваючі захід Іван Карлович зазначив, що даний соціальний проект є важливим для нашого регіону. По-перше, його реалізація вплине на подальший процес здійснення політики Президента Віктора Ющенка стосовно розвитку родинних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прийшли на зміну інституційного виховання і підтримані проектом змін до Конституції України запропонованим Главою Держави. По-друге, зауважив очільник області, Хмельниччина стала регіоном, де реалізація проекту є пілотною, тобто, досвід нашого регіону стане практичним прикладом для інших областей.За словами представника ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо, головною метою спільного проекту є розробка механізмів перетворення інтернатної системи державного догляду за дітьми, які залишені без родинної підтримки, на систему, що забезпечує їх виховання у турботливому сімейному середовищі. Як зазначила під час зустрічі Керівник управління програми допомоги Представництва ЄС в Україні та Білорусії Лаура Гараняні, проект є частиною стратегії ЄС в Україні, спрямованої на зміцнення та захист прав жінок та дітей і вона сподівається, що його реалізація слугуватиме прикладом для впровадження нових технологій соціальної роботи з сім’ям і дітьми на національному рівні.До речі, проекту передувала успішна попередня співпраця між Хмельницькою облдержадміністрацією і ЮНІСЕФ у сфері розвитку сімейних форм виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, у 2005 – 2008 роках. Зокрема, за словами Миколи Вавринчука, в результаті співпраці з ЮНІСЕФ, у області в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу виховується 210 дітей, що значно вище показника 2005 року – 34 дитини. 1578 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується у родинах опікунів та піклувальників. Це 66% від загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що свідчить про добре розвинуті родинні традиції у нашому регіоні. «Це є великий ресурс для сімейного влаштування дитини, яка залишилась без батьківського піклування, і його необхідно використовувати і підтримувати в ході нового проекту», - підкреслив Микола Пророкович. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулася презентація проекту «Розвиток комплексних превентивних послуг для дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах»"