![Володимир Бабаєв провів нараду, присвячену підготовці Лозівського району до осіннє-зимового сезону](http://kharkivoda.gov.ua/news_pics/1262956407.jpg)
У селищі Кранопавлівка Лозівського району перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Бабаєв провів нараду, присвячену підготовці Лозівського району до осіннє-зимового сезону.
У нараді взяли участь: голова Лозівської райдержадміністрації Сергій Зеленський, голова райради Володимир Семенов, керівники територіальних відділень "Теплових мереж", КП "Вода", а також голови сільрад селищ Смирнівка, Орілька, Чернигівка, Єлізаветівка і Краснопавлівка.
У ході наради Володимир Бабаєв відзначив, що у нього немає особливих претензій до підготовки Лозівського району до опалювального сезону. Він також сказав, що місце проведення наради у Краснопавлівці вибрано не випадково, оскільки саме в цьому селищі минулого року було проведено значний обсяг робіт і введено до експлуатації дві нові котельні замість старої і надзвичайно енергоємної. На будівельні роботи було витрачено 16 млн. 830 тисяч гривень.
У свою чергу Сергій Зеленський заявив, що будівництво двох котельних у Краснопавлівці дозволило в минулому опалювальному сезоні (як і в наступаючому) зберегти колишній тариф - 3 гривни 60 копійок за опалювання 1 кв. м.. Крім того, він відзначив, що в даний час у селищі Смирнівка проводяться роботи по газифікації двоповерхових житлових будинків і переведенню квартир на автономне опалювання.
"Тут створено й працюють два кооперативи, яким з районного бюджету виділили фінансову допомогу у розмірі 95 тисяч гривень. Газифікація згаданих житлових будинків дозволить поліпшити житлові умови 128 сім'ям, а також значно зменшить вартість утримання житла. А закриття енергоємної котельної в селищі Смирнівка заощадить бюджетні витрати на вироблення тепла більш ніж на 300 тисяч гривень", - підкреслив керівник району.
Крім того, голова райдержадміністрації торкнувся проблемних питань, які ще належить вирішити району. Він, зокрема, згадав розробку проектно-кошторисної документації для будівництва газопроводів високого тиску в селах Копанівка, Петропілля і Нестелієвка, для якої поки не виділено необхідних коштів.
Із цього приводу Володимир Бабаєв заявив, що названі села будуть газифіковані в поточному році за рахунок коштів, виділених Кабміном України на газифікацію області.
Ще одна проблема - водовідведення в селі Єлізаветівка, де збудований близько 40 років тому каналізаційний колектор знаходиться в передаварійному стані. Причому щорічно на його частковий ремонт йдуть чималі кошти.
"Крім того, найближчим часом можлива відмова каналу "Дніпро" КП "Вода" від послуг водовідведення, оскільки згадане підприємство будує власні очисні споруди, а це неминуче приведе до значного збільшення тарифу на послуги водовідведення для жителів Єлізаветівки", - сказав Сергій Зеленський.
У відповідь Володимир Бабаєв заявив, що 21 вересня дане питання обговорюватиметься на засіданні колегії облдержадміністрації, присвяченому підготовці області до зими.
Сергій Зеленський також торкнувся проблеми розрахунків КП "Вода" з Лозівським КП "Теплові мережі": "Невиконання рішення судів всіх інстанцій і несплата боргу у розмірі 708 тисяч гривень за спожиту теплову енергію привело до утворення податкового боргу в сумі близько 2 млн. гривень, що негативно відобразилося на роботі КП "Теплові мережі".
З даного приводу перший заступник керівника області заявив, що облдержадміністрація добиватиметься того, щоб КП "Вода" негайно виконало рішення суду й погасило існуючий борг Лозівському КП "Теплові мережі".
Інформація до завантаження:
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " Володимир Бабаєв провів нараду, присвячену підготовці Лозівського району до осіннє-зимового сезону"