Подробно
Задля покращення медичного обслуговування населенняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 09-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні, за участі голови Волинської облдержадміністрації Миколи Романюка, в обласній інфекційній лікарні відбулося урочисте відкриття шести лікувально-діагностичних боксів. Як повідомив головний лікар медустанови Петро Гагаловський, до 30 % хворих, є пацієнтами, які потребують ізоляції до встановлення діагнозу. Разом з тим. збільшення числа недужих на крапельні інфекції (нейроінфекції, кашлюк, вітряна віспа, інфекційний мононуклеоз та інші) також породжували проблему з їх розміщенням для попередження поширення внутрішньо-лікарняних інфекцій. Проблема ізоляції хворих частково вирішили із відкриттям шести лікувально-діагностичних боксів на дванадцять ліжок. Як справедливо зауважив голова облдержадміністрації Микола Романюк, здача в експлуатацію нових лікарняних приміщень - один із етапів роботи із модернізації інфекційної лікарні. "Завдяки нашим спільним зусиллям у закладі встановлено нову котельню, реконструйовано систему опалення, частково замінені вікна. І наступного року я докладу усіх зусиль аби закласти в обласному бюджеті кошти для продовження цих робіт", - підкреслив Микола Ярославович. Потому присутні оглянули приміщення боксів. Усі спеціалізовані приміщення мають окремий вхід, відремонтовані за сучасними методиками, у кімнатах наявні усі зручності. З обласного бюджету на будівництво їх витрачено 350 тис. грн., з них у 2009 р. - 230 тис. грн., за централізовані кошти придбано нове обладнання на 360 тис. грн. Довідка: Волинська обласна інфекційна лікарня єдина в області спеціалізована установа, що надає допомогу дорослим та дітям з інфекційною патологією. Лікарня розрахована на 210 ліжок, з них 20 дитячих дерматологічного профілю. В лікарні є 7 відділень: приймальне, відділення інтенсивної терапії, дитяче відділення крапельних інфекцій, дитяче відділення кишкових інфекцій, дитяче інфекційне відділення, доросле інфекційне відділення, відділення для лікування хворих на ВІЛ/СНІД. З 2004 р. на базі лікарні організовано обласний гепатоцентр. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Задля покращення медичного обслуговування населення"