Подробно
Микола Романюк: «Президент України веде політику захисту інтересів України, а запропонований ним проект Конституції підвищує відповідальність влади перед людьми»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 09-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк дав коментар Волинському радіо, у якому поділився міркуваннями щодо конституційних ініціатив Президента України Віктора Ющенка та дав оцінку геополітичній ситуації в країні. На початку розмови голова облдержадміністрації обґрунтував доцільність проведення всенародного обговорення проекту Основного Закону. Він зазначив, що "оновлення Конституції має бути зроблено не для потреб тієї чи іншої політичної сили, а повинно ґрунтуватися на потребі, яка існує у суспільстві". "Саме тому необхідне всенародне обговорення, яке є однією із ознак демократичного суспільства", - підкреслив Микола Ярославович. Щодо запропонованих новацій у проекті Конституції, то голова Волинської облдержадміністрації заявив, що підтримує їх. "Президент пропонує змінити систему виборів, щоб представницькі органи реально відображали інтереси виборців. До прикладу, правильним кроком було б обрання голови обласної ради не депутатами, а громадою, щоб не виникало протистоянь і люди знали, з кого спитати", - наголосив Микола Романюк. Щодо геополітичної ситуації в Україні, то голова Волинської облдержадміністрації звернув увагу, що внаслідок протистоянь окремих політичних сил у парламенті, досі не ухвалено рішень, необхідних для запуску нафтопроводу "Одеса-Броди". З цієї ж причини зриваються проекти модернізації ГТС та низки проектів до ЄВРО-2012. "Україна може сповна реалізувати свій потенціал, лише якщо представники владних сил діятимуть злагоджено: не оспорюватимуть ролі Президента у проведенні зовнішньої політики, а допомагатимуть йому відстоювати і реалізувати національні інтереси", - наголосив Микола Романюк. "А проект Конституції України Віктора Ющенка створює механізми для реалізації Главою держави зовнішньої політики у конструктивній співпраці з урядом", - підсумував голова облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк: «Президент України веде політику захисту інтересів України, а запропонований ним проект Конституції підвищує відповідальність влади перед людьми»"