Подробно
Перший заступник голови ОДА Віталій Заремба провів розширену нарадуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 07-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні перший заступник голови ОДА Віталій Заремба провів розширену нараду із керівниками управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації. Про стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 рр. поінформував начальник головного управління містобудування, архітектури та ЖКГ Антон Кривицький. Він повідомив, що робота з підготовки господарства області до роботи взимку відразу ж розпочалась по закінченні минулого опалювального сезону. На сьогоднішній день заходи з підготовки житлово-комунального господарства області виконано на 81% (житлове господарство на 79,3%, теплове господарство на 84%, водопровідно-каналізаційне господарство на 84,5%, по дорожньо-мостовому господарству на 77,1%, по міському електротранспорту на 80%). Про ситуацію у сфері освіти, медицини та соціального захисту доповідали керівники профільних управлінь. Зокрема, у закладах освіти, із 681 котельні 613 готова розпочати опалювальний сезон. В цьому році збудовано, реконструйовано 5 приміщень під паливні та малогабаритні котельні. Під час підготовки до роботи в осінньо-зимовий період в 30 навчальних закладах проведено ремонт систем опалення. Замінено 950 вікон на енергоощадні. Розпочали роботу з переведення котелень на тверде паливо. До опалювального сезону буде переобладнано 16 котелень з встановленням котлів на тверде паливо в газифікованих котельнях, тільки у Ратнівському районі - 7. Для зберігання торфобрикету будуються господарські приміщення. У закладах медицини проведено ремонтні роботи покрівель на площі 1548 м , що становить 60% до запланованого. На вересень місяць передбачено ремонт дахів по обласній психіатричній лікарні №1 м.Луцька, обласній судмедекспертизі, обласній дитячій клінічній лікарні. Проведено ремонт 12 опалювальних систем, що становить 80 % до запланованого. Проведені профілактичні ремонти 9 котелень, шо становить 100% до запланованого. Підготовлено бойлерів в кількості 5 шт., що становить 100% до запланованого. Другим питанням на сьогоднішній нараді обговорили організацію початку нового 2009-2010 навчального року. Керівник управління освіти і науки ОДА Михайло Попович повідомив, що сьогодні в області функціонує 374 дошкільні навчальні заклади та 46 навчально-виховних комплексів, у складі яких є дошкільні відділення. В них побувають дошкільну освіту 29 366 дітей. Упродовж 2008-2009 навчального року відновлено роботу 11 ДНЗ. Переведено на постійний режим роботи з введенням в експлуатацію відновлених приміщень 8 ДНЗ, розгорнуто діяльність 68 додаткових груп на базі функціонуючих ДНЗ. Завдяки проведеному комплексу заходів створено 1280 додаткових місць. Натепер у середньому по області на ста місцях виховується сто п''''''''ятнадцять дітей. До кінця поточного року планується відкриття 6 ДНЗ на 120 місць. У 2009/2010 навчальному році почали роботу 786 денних загальноосвітніх шкіл, у яких здобуває освіту понад 128 тис. що значно менше від минулого року. В перші класи зараховано 11257 учнів. Відкрито школу І ст. у с. Гулівка Ковельськго району. Введено в дію ЗОШ І-II ст.. в с. Рованці(Луцький р-н). Розпочали навчання в добудованому корпусі учні Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.. Ковельського району. Розпочали навчання в новозбудованій школі діти с. Красноволя Маневицького району (школа на 280 учнівських місць). Всього по області у 2009 році зведено в дію 21 класну кімнату на 373 місця. Станом на 4 вересня навчальні заклади області повністю забезпечені педагогічними кадрами. Проведена інвентаризація наявної кількості шкільних автобусів у навчальних закладах сільської місцевості. Станом на 01.09.09 р. нараховується 99 автобусів, придбаних за кошти держбюджету - 27. за кошти місцевого бюджету - 72. У поточному році придбано - 4 автобуси , з них: по 1 - а Маневицькому та Горохівському, 2 - в Турійському районах. Крім то передано на баланс району 1 автобус в Іваничівському районі. Шкільними автобусами та перевізниками до місць навчання підвозиться 99,8% учнів. В області практично немає проблем з підвезенням. На початок навчального року забезпечено організацію гарячого харчування учнів у кожному навчальному закладі області та першочергове охоплення безкоштовним харчуванням всіх дітей пільгових категорій та учнів 1-4 класів. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Перший заступник голови ОДА Віталій Заремба провів розширену нараду"