Подробно
Минулий тиждень був насиченим та результативним. Попереду – нові завданняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 07-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Заремба провів організаційно-підсумкову нараду з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, роботу яких він курує згідно з розподілом функціональних обов’язків. Віталій Миколайович коротко підбив підсумки діяльності цих підрозділів протягом минулого тижня, зазначивши, що він був насиченим та результативним, та ознайомив їх керівників з питаннями, які слід першочергово вирішувати у найближчі дні. Відбулася конкретна професійна розмова, що стосувалася оптимальних шляхів оперативного вирішення цих питань. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Минулий тиждень був насиченим та результативним. Попереду – нові завдання"