![Розпочала свою роботу Міжнародна виставка-ярмарок «Волинь-Агро 2009»](http://www.voladm.gov.ua/photos/news/49_3616.jpg)
Сьогодні в обласному центрі розпочала свою роботу дводенна Міжнародна виставка-ярмарок «Волинь-Агро 2009». Захід відбувається під патронатом голови Волинської облдержадміністрації Миколи Романюка.
Основні цілі проведення виставки – представлення економічного потенціалу області; створення сприятливих умов для виходу вітчизняних товаровиробників на зовнішній ринок; сприяння науково-технічному і технологічному оновленню вітчизняного виробництва; залучення інвестицій для розвитку економіки регіону, зокрема у галузь АПК.
Для участі у ярмарку на Волинь завітали представники обласних державних адміністрацій та АР Крим; представники дипломатичних установ Республіки Польща, Республіки Білорусь, Чеської Республіки; представники Лодзького та Поморського воєводств Республіки Польща; іноземні та вітчизняні ділові кола; підприємства усіх форм власності і господарювання.
Вітаючи учасників та гостей «Волинь-Агро 2009» голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк підкреслив: «Відкриття такого потужного заходу є свідченням того, що сільське господарство області активно працює, галузь піднімається та розвивається».
Микола Ярославович особливо наголосив: «Сьогодні приємно констатувати той факт, що сільгоспвиробники постійно нарощують виробництво сільськогосподарської продукції. І навіть в складних економічних умовах цього року за сім місяців приріст становить 8 відсотків. За це хочу сердечно подякувати всім тим, хто причетний до нелегкої сільської праці і побажати подальших успіхів в їхній потрібній праці».
«Сьогоднішня виставка-ярмарок вперше носить назву Міжнародної. Це свідчить про визнання роботи сільгоспвиробників області», - підсумував голова облдержадміністрації.
З вітальними словами до присутніх зверталися представники обласної та Луцької міської рад, гості з Республіки Польща та Білорусь.
Після розрізання символічної стрічки усі мали змогу ознайомитися із продукцією, представленою на виставці-ярмарку «Волинь-Агро 2009».
Довідка:
Основні тематичні напрямки роботи виставки-ярмарку «Волинь-Агро 2009»: демонстрація та продаж сільськогосподарської техніки, включаючи малогабаритну, обладнання для фермерських та дрібнотоварних господарств, запасних частин, садово-огороднього інвентарю; енергозберігаючі технології, відновлювальна енергія, охорона довкілля; демонстрація досягнень науки, освіти та дорадництва в агропромисловому комплексі; демонстрація техніки в роботі на дослідних ділянках Боратинської сільської ради Луцького району.
У перший день роботи виставки-ярмарку працюватимуть майстер-класи: «Страхування посівів сільськогосподарських культур» (проводить спеціаліст «Проекту розвитку страхування» Міжнародної фінансової корпорації Ігор Дудка (м.Київ); «Сучасні технології вирощування картоплі, в тому числі на присадибних і дачних ділянках. Виставка та дегустація нових і перспективних сортів картоплі» (проводить директор Волинського інституту АПВ УААН – Віталій Пахольчук); «Досвід Польщі у сфері розвитку сільськогосподарського сектору в умовах членства в СОТ та роль сільськогосподарського дорадництва» ( проводить директор відділу в Старому Полі Поморського осередку дорадництва (Польща) Антоній Гайдачук).
У другий день роботи виставка-ярмарок працюватиме за такими напрямками: демонстрація досягнень у галузі рослинництва та плодоовочівництва, реалізація плодової продукції у свіжому та консервованому вигляді, саджанців, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин; демонстрація досягнень в тваринництві, організація, показ племінних тварин великої рогатої худоби, свиней, коней; демонстрація та продаж виробів харчової, борошно-круп′яної, кондитерської промисловості, горілчаних виробів, пива, мінеральних вод; демонстрація та продаж виробів народних промислів та продукції лісогосподарських підприємств; демонстрація досягнень в галузі АПК районів.
Прес-служба голови облдержадміністрації (778156)
Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Розпочала свою роботу Міжнародна виставка-ярмарок «Волинь-Агро 2009»"