Подробно
Микола Романюк: «Ми зацікавлені в інвестуванні в економіку регіону, максимально сприятимемо налагодженню ділових контактів у сфері міжнародного співробітництва для подальшого підвищення інвестиційного потенціалу області»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 04-09-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Завершило роботу пленарне засідання ІІ Волинського міжнародного інвестиційного форуму. Основними цілями заходу його організатори визначили презентацію інвестиційного потенціалу Волині, відкриття нових можливостей для інвестування в економіку регіону, сприяння налагодженню ділових контактів та підвищення інвестиційної привабливості краю. Як наголошували учасники та гості форуму, а серед них - потужні волинські підприємства, представники владних та ділових кіл Волині, Республік Польща та Білорусі, Російської Федерації, проведення подібних заходів є надзвичайно корисним та важливим, адже сприяє поширенню інформації, налагодженню нових ділових зв''''''''''''''''язків, заснуванню нових напрямків бізнесу. Голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк, виступаючи із вітальним словом на початку форуму, висловив сподівання, що надходження вітчизняних та іноземних інвестицій дозволить позитивно вплине на економіку області, сприятиме підвищенню конкурентноздатності регіону та створенню нових робочих місць. Микола Ярославович побажав усім плідної роботи та конструктивного діалогу. У ході пленарної частини ІІ Волинського міжнародного інвестиційного форуму відбулася презентація інвестиційного потенціалу Волинської області. Окрім того, учасники форуму поділилися досвідом упровадження інвестиційних проектів та поінформували про нові. Серед інших: "Золота діадема Волині": передумови і перспективи створення туристичного маршрутного продукту з волинською маркою"; "Інвестиційний потенціал міста Луцька"; "Інвестиційний проект Корпорації "Богдан" з виробництва автобусів і тролейбусів в м.Луцьку. Можливості співпраці, міжрегіональне співробітництво" та ін. У рамках заходу відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Cisco System International B.V., обласною державною адміністрацією та обласною радою. Згідно із підписаним документом, на Волині розпочинається робота із втілення в життя проекту "Електронний регіон". По завершенню пленарної частини відбулася прес-конференція. Голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк, відповідаючи на питання про очікувані результати ІІ Волинського міжнародного інвестиційного форуму, зазначив, що "проведення таких заходів дає можливість знайти інвесторів для багатьох місцевих проектів". "Це додаткові можливості для співпраці. А влада, зі свого боку, всіляко сприятиме тим, хто виявить бажання привезти гроші на Волинь. Не злукавлю, якщо скажу, що я особисто дуже зацікавлений в інвестуванні в економіку області, адже це дасть поштовх для подальшого її розвитку і процвітання " , - наголосив Микола Ярославович. Окрім того, учасники форуму відвідали ДП Автоскладальний завод № 1 ВАТ "ЛуАЗ", де оглянули виробничі потужності підприємства. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк: «Ми зацікавлені в інвестуванні в економіку регіону, максимально сприятимемо налагодженню ділових контактів у сфері міжнародного співробітництва для подальшого підвищення інвестиційного потенціалу області»"