![](http://kharkivoda.gov.ua/news_pics/1157267163.jpg)
В рамках робочої поїздки до м. Харкова прем'єр-міністра України Ю.В. Тимошенко відвідала Міжнародний аеропорт "Харків", стадіон "Металіст" і дитячо-юнацьку футбольну академію - об'єкти, які реконструюються в рамках підготовки до Євро-2012:
Генеральний інвестор і координатор підготовки Харкова до Євро-2012 Олександр Ярославський особисто проінформував главу Уряду про хід робіт. Він проінформував, що ступінь готовності будівлі аеровокзалу Міжнародного аеропорту "Харків" складає приблизно 60 %, основний обсяг робіт з реконструкції ОСК "Металіст" буде завершено нинішньою осінню, дитячо-юнацька футбольна академія вже здана в експлуатацію.
Прем'єр-міністр України високо оцінила об'єднані зусилля Облдержадміністрації, мерії і Олександра Ярославського в розвитку спортивної і транспортної інфраструктури Харкова. "60 % готовності за 3 роки до Євро-2012 - це серйозна передумова для того, аби не отримати жодного зауваження від УЄФА. Спасибі Вам і Вашій команді, за те, що ви зробили це", - заявила глава Уряду.
Юлія Тимошенко також гарантувала, що фінансування, яке центральна влада зобов'язалася виділити з державного бюджету для модернізації аеродромного комплексу харківського аеропорту, може почати надходити вже через 10 днів.
"Я думаю, що, оскільки у вас зараз йде динаміка роботи і плюс фінансові ресурси, які виділені парламентом, це буде нормальна могутня українська команда, яка обов'язково дасть результат", - підкреслила прем'єр-міністр.
Для довідки: загальний об'єм коштів держбюджету, спрямований на реконструкцію аеродромного комплексу, має скласти 711 млн. грн., з них 187 млн. грн. мають надійти в поточному році, 56 млн. грн. - вже в серпні. Також на реконструкцію ОСК "Металіст" з державного бюджету має бути виділено 206,6 млн. грн.
В свою чергу, голова облдержадміністрації А.Б.Аваков і Олександр Ярославський завірили главу Уряду, що "результат гарантований", і, якщо гроші на реконструкцію аеродромного комплексу Міжнародного аеропорту "Харків" прийдуть через 10 днів, в листопаді 2010 року аеропорт буде готовий для здачі в експлуатацію. "В листопаді 2010 року Україна матиме повністю європейський аеропорт", - пообіцяли керівники проекту.
В ході огляду стадіону "Металіст" Прем'єр-міністр України була захоплена спортивним комплексом, який створила харківська команда. Юлія Тимошенко високо оцінила швидкість будівництва і оперативність підготовки Харкова до Євро-2012, в цілому. "Тепер я розумію, чому Харків вважають еталоном підготовки двох країн до цього грандіозного футбольного турніру", - заявила глава Уряду. Прямо в ігровій зоні Прем'єр-міністру України були продемонстровані нові спортивні і медіа технології, вона оглянула футбольну інфраструктуру, що знаходиться під новою багатофункціональною будівлею, у тому числі роздягальні футболістів, поля розминок, кімнати арбітрів і суддівських спостерігачів. Олександр Ярославській і заступник керівника області Сергій Стороженко детально проінформували Тимошенко Ю.В. про виконані роботи і відповідність всіх параметрів вимогам УЄФА.
Крім того, Юлія Тимошенко, оглянувши дитячу академію, заглянула і в клубний магазин, де генеральний директор ФК "Металіст" Волик С.В. вручив Прем'єру сувеніри - клубну атрибутику (шарф і футболку). Тимошенко Ю.В. прийняла з вдячністю подарунок, відзначивши, що синьо- жовті кольори клубу мають "абсолютно національний колорит", і побажала "Металісту" успіху в сьогоднішньому вечірньому "доленосному" домашньому поєдинку Ліги Європи з австрійським "Штурмом".
Голова облдержадміністрації Арсен Аваков і Президент ФК "Металіст" Олександр Ярославський запросили Юлію Тимошенко на урочисту церемонію відкриття ОСК "Металіст", заплановану на 5 грудня 2009 року.
Візит Прем'єр-міністра України в Харкові продовжується.
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " "Тепер я розумію, чому Харків вважають еталоном підготовки двох країн до цього грандіозного футбольного турніру". Юлія Тимошенко"