![Приміщення відділу освіти Дергачівської райдержадміністрації – приклад нового стандарту для освіти Харківщини](http://kharkivoda.gov.ua/news_pics/1030430945.jpg)
Перебуваючи з робочою поїздкою на Дергачівщині, голова облдержадміністрації Арсен Аваков відвідав районний відділ освіти.
Будівля відділу освіти була збудована ще у 1861 році, і використовувалася як церковно-приходська школа. Згодом стала Дергачівською школою № 3. У 1972 році будівля навчального закладу була визнана як аварійна та передана відділу освіти. У приміщенні були відсутні каналізація та водогін. До 2008 року капітальних ремонтів приміщень будівлі не проводилися.
У 2008 році згідно з приписами пожежної служби експлуатацію будівлі було заборонено і відділ освіти було переведено у приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості, а в цій будівлі розпочався капітальний ремонт.
Як розповів керівникові області голова Дергачівської райдержадміністрації Володимир Кацуба, для здійснення капітального ремонту приміщень були залучені кошти з районного бюджету та спонсорська допомога на суму майже 2 млн. грн.
Під час проведення ремонтних робіт було замінено вікна (51 тис. грн.), відремонтовано жорстку покрівлю (300 тис. грн.), систему опалення (300,0 тис. грн.), а також виконані загальнобудівельні роботи (407, 7 тис. грн.).
За словами начальника відділу освіти Тетяни Малиніної, в приміщенні обладнані кабінети для спеціалістів відділу освіти; зали для проведення нарад та урочистих засідань, їдальня, туалети. Кожний кабінет оснащений комп’ютерною технікою та налагоджений селекторний зв’язок. Будівля знаходиться під охороною, організовано цілодобове чергування.
Тетяна Малиніна підкреслила, що серед коштів, за рахунок яких було проведено ремонт, дуже велика частина – спонсорські. І це – демонстрація ставлення мешканців району до освіти.
Оглянувши відділ освіти, Арсен Аваков зазначив, що таким має бути новий стандарт освіти на Харківщині і ми маємо намагатися, аби усі заклади освіти мали такий самий вигляд. Керівник області зазначив, що в цьому напрямку особливо активно мають працювати голови райдержадміністрацій.
Голова облдержадміністрації також процитував Президента України Віктора Ющенка, що, в першу чергу, справа не в грошах, а в відповідальності перед вчителями, школярами, мешканцями району. Відповідальне ставлення до освіти дає свої плоди – 96% випускників Дергачівського району цього року вступили до ВНЗ Харківщини та України.
Від імені колективу відділу освіти Тетяна Малиніна подарувала керівникові області глобус. За її словами, на глобусі є маленька крапочка – місто Дергачі, населення якого дуже вдячне голові облдержадміністрації за постійну підтримку освіти. Начальник відділу освіти зазначила, що без підтримки облдержадміністрації нинішні покращення не могли б відбутися.
Арсен Аваков привітав освітян та всіх мешканців Дергачівщини з наступаючим одним з найбільших державних свят – Днем Незалежності.
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " Приміщення відділу освіти Дергачівської райдержадміністрації – приклад нового стандарту для освіти Харківщини"