![Арсен Аваков взяв участь в урочистому відкритті відділення швидкої допомоги Зміївської ЦРЛ](http://kharkivoda.gov.ua/news_pics/1357998531.jpg)
В Зміївській центральній районній лікарні пройшло урочисте відкритті відділення швидкої допомоги. В заходах взяв участь голова облдержадміністрації Арсен Аваков.
Як розповіли керівникові області, Зміївська ЦРЛ в тому вигляді, в якому вона є зараз, була введена в експлуатацію в 1994 році. На сьогоднішній день в лікарні медична допомога хворим надається в п’яти відділеннях: об’єднане відділення терапевтичного профілю, педіатричне, травматологічне відділення, об’єднане відділення хірургічного профілю та відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Одним із структурних підрозділів Зміївської ЦРЛ є відділення швидкої та невідкладної допомоги, основним завданням якого є надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги мешканцям району на догоспітальному етапі.
На сьогоднішній день працівниками відділення швидкої та невідкладної допомоги ЦРЛ обслуговується майже 74% населення району, що складає 54 тис. чоловік, з них 35 тис. чол. – мешканці сільської місцевості, (26% населення обслуговує відділення швидкої допомоги сел. Комсомольське).
Цілодобову медичну допомога населенню Зміївського району надають чотири бригади, в яких працюють 2 лікаря, 19 фельдшерів, 18 молодших медичних сестер, 16 водіїв.
За останні п’ять років проведено оновлення автомобільного парку відділення швидкої допомоги ЦРЛ: отримано чотири нових автомобіля, що дало можливість покращити як умови праці самих медичних працівників, так і забезпечити більш швидке обслуговування викликів.
За словами голови Зміївської райдержадміністрації Анатолія Гацька, до сьогоднішнього дня відділення швидкої та невідкладної допомоги було розміщене в пристосованому приміщенні, яке було побудоване ще в довоєнні роки, і тому вирішення питання про переведення його в будівлю ЦРЛ було вкрай актуальним і необхідним.
Завдяки спільним зусиллям районного керівництва та керівництва ЦРЛ відділення швидкої та невідкладної допомоги перемістилося в капітально відремонтоване та оснащене необхідним обладнанням приміщення лікарні.
Для переведення відділення швидкої та невідкладної допомоги в будівлю ЦРЛ було витрачено 7700 грн. бюджетних коштів та майже 30000 грн. позабюджетних.
Крім того, Арсену Авакову продемонстрували оновлене дитяче відділення, де працюють дві палати для спільного перебування матері та дитини, оснащені за європейськими стандартами. Палата розрахована на одну мати та одну дитину, в кімнаті є і холодильник, і душева кімната, і умивальник.
Анатолій Гацько наголосив, що необхідність проведення реконструкції палат в педіатричному відділенні, була продиктована бажанням керівництва району та ЦРЛ створити якомога кращі умови для перебування та лікування дітей. На ремонтні роботи та придбання обладнання в реконструйовані палати було витрачено майже 50 тис. грн. позабюджетних коштів.
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " Арсен Аваков взяв участь в урочистому відкритті відділення швидкої допомоги Зміївської ЦРЛ"