Подробно
З особистого прийому Голови ОДА Івана ГавчукаУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-07-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 20 липня голова обласної державної адміністрації Іван Гавчук здійснив черговий особистий прийом громадян. Як правило, до високопосадовця люди звертаються зі своїми бідами та проблемами з надією на розуміння та можливу підтримку. В нелегкій життєвій ситуації опинилася Наталія Вергелес з Полонського району. З дитинства осиротіла, залишилася під опікою бабусі. Але жага до знань та наполегливість дали можливість здобути дві вищі освіти, обидва отримані дипломи – з відзнаками. Проте, як недивно, працевлаштуватися досі не вдалося. Іван Карлович відверто був вражений такою ситуацією. « Я не займаюся працевлаштуванням, але цей випадок особливий. Молода людина без будь-якої підтримки зі сторони, на відміну від багатьох, змогла досягти певної мети » ,- наголосив очільник області. Отож, є надія, що Наталія Вергелес невдовзі таки отримає роботу за фахом. Ще одна непроста історія. Молода мама Людмила Варшавська з Хмельницького прийшла на прийом з дворічним сином. В розмові з губернатором жінка була відверта: хлопчик потребує постійного лікування , але живе вона лише на кошти по догляду за дитиною – близько 140 гривень на місяць. Чекати допомоги зі сторони марно, оскільки Людмила сирота. І в цьому випадку вихід знайшовся : хлопчик таки отримає потрібну медичну допомогу. Нажаль, саме такі випадки непоодинокі. Губернатор наголошує, що всього 450 тис грн. на рік обласна адміністрація може використовувати на надання матеріальної допомоги громадянам. Зрозуміло, що цього замало, аби задовольнити прохання кожного, хто звертається. Втратила надію на повернення заощаджень «Ощадбанку» 82-річна жителька села Везденьки Хмельницького району Катерина Баліцька. Гроші старенькій дуже потрібні на ремонт хати, в якій проживає з хворою сестрою. З цим і прийшла до Івана Карловича. Зрозуміло, що допомогти в цій ситуації голова обласної державної адміністрації не в силі. Проте, невелику матдопомогу Катерина Баліцька таки отримає. Окрім цих питань Іван Гавчук розглянув колективне звернення жителів села Слобідка-Глушковецька Ярмолинецького району, які висловлюють невдоволення щодо побудови на території їх земель сміттєпереробного підприємства. Очільник краю запевнив, що всупереч думці громади будівництво не розпочнеться. З питанням щодо відновлення автобусного маршруту Хмельницький- Видрові Доли звернулася від імені громади Людмила Бровко. Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " З особистого прийому Голови ОДА Івана Гавчука"