Подробно
Делегація з Хмельниччини здійснила сходження на ГоверлуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 20-07-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 18 липня відбулося традиційне сходження на Говерлу Президента України Віктора Ющенка. На спортивно - туристичній базі «Заросляк» , що біля підніжжя Говерли, зібралася чимала кількість людей : активісти партії « Наша Україна», представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, народні депутати України, делегації з регіонів, представники громадськості . Розпочалося сходження мітингом з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України . Від виступу Президента присутні отримали максимум позитиву та чималий заряд енергії з тим, щоб подолати нелегкий підйом на найвищу гору України. Долучилася до масового сходження і делегація з Хмельниччини на чолі з головою обласної державної адміністрації Іваном Гавчуком. Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Делегація з Хмельниччини здійснила сходження на Говерлу"