Опубликовано: ukragroconsult
1-го липня в селі Добронадіївка, Олександрійського району, Кіровоградської області заплановане відкриття нового сучасного сертифікованого елеватора «ХПП Добронадіївське». Інвесторами проекту виступили компанії «Гермес-Трейдінг» та «УкрАгроКом». Елеватор збудований за підтримки кредитних ліній наданих банком «Сбербанк Росії», «Укрсиббанк», «ОТП», «Юнікредит банк».
«ХПП Добронадіївське» побудовано біля траси Київ – Дніпропетровськ, поряд із залізничною ст. Щаслива, Одеської залізниці.
На території зерноприймального комплексу «Добронадіївське» загальною площею 7,45 га побудовано елеваторний комплекс, адміністративно-побутове приміщення, лабораторію, прокладено нові комунікації та побудовано нові дороги. Проектна потужність першої черги - 35 тис. тон зерна, друга черга - 77 тис. тон зберігання зерна (введення в експлуатацію 2010-2011 р.). Загальна вартість будівництва першої черги складає 10 млн. дол.
Будівництво було розпочато 8 квітня 2008 року. Основні будівельні роботи тривали 201 календарний день. З 26 жовтня підприємство працює в пуско-налагоджувальному режимі.
Потужність транспортної системи - 175 тон зерна на годину. Три лінії відділення з приймання зерна загальною потужністю до 10 тис. тон на добу з автомобілей, а також одночасне відвантаження до 3 тис. тон зерна на добу на залізничні вагони та автотранспорт.
«ХПП Добронадіївське» обладнане сучасним та потужнім обладнанням іноземних виробників: «GSI grain System Incorporation» (транспортні системи та силосне обладнання, вироб. США), SHMIDT ZEEGER GMBH (сушарка потужністю до 1200 тон, та три зерноочісні машини, вироб. Німеччина), електрообладнання та системи автоматизація (вироб. Франція). А також продукція українських виробників: компанії «ІнноВінпром» (автоматизація технологічного процесу), три автомобілерозвантажувачі «Калинівського машинобудівельного заводу» (Вінницька обл.), двоє на 80 тон та 60 тон автомобільні та 100 тн залізничні тензоваги фірми «Ваговимірювальні Системи» (м. Дніпропетровськ).
Проект з будівництва був розроблений полтавським інститутом «Полтавагропроект». У будівництві брали участь десятки підрядних організації з різних регіонів України. Серед них: ТОВ «Олександрія буд Моне» (директор Непийвода М.О.), ТОВ БК «Стройскіф» (Кузік І.Ф), ТОВ «Металіст», ТОВ «Циклон», ТОВ «Західдорстрой», Ю. . Михайлюк, ТОВ «Електромонтажкомплект», ТОВ «Інновінпром», ТОВ «БТС Строй», ТОВ «Елисаветдорстрой», ТОВ «Фундовой» та багато інших будівельно-монтажних компаній з Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької, Миколаївської , Полтавської та інших областей України.
Виконано наступний фронт робіт: підведено газопровід довжиною 1,5 км з тиском 6 кг. та дві незалежні лінії електропередач довжиною 3 км., власними силами виготовлено 7 тис. кубометрів бетону, придбано та змонтовано біля 700 тон технологічного обладнання, побудовано та змонтовано більше 400 тон металоконструкцій, пробурена скважина глибиною 170 м. для незалежного забезпечення водою, прокладено побутовий та пожежний водопровід довжиною 3 км, прокладено 4000 кв. м. асфальтобетонних та 11000 кв. м. бетонних доріг та мощення, придбано та прокладено 75 км. електричного кабелю.
Довідка: «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдинг» - це вертикально-інтегрована група компаній, яка динамічно розвивається в аграрному секторі України. Група об’єднує вирощування, агропереробку і торгівлю на внутрішньому та на міждународному ринку. Компанія «УкрАгроКом», обробляє землю на площі майже 50 тис. га, в центральній частині України.
Зерноторгівельна компанія «Гермес-Трейдінг» м.Київ працює на ринку торгівлі зернових та олійних з 2002 року на всій терріторії Украіни. Має представництва в Кіровоградській, Миколаївській, Черкаській областях.
В розпорядженні компанії три сучасні сертифіковані елеватори УкрАгроком, Королівський ХПП та ХПП Добранадіївське .
Компанії-інвестори вже мають досвід реконструкції та побудови елеваторів: елеватор «УкрАгроКом» 2000-2009 рр.(смт. Приютівка), елеватор «Королівський ХПП» 2003-2008 рр. (с. Королівка).
Головною причиною будівництва «ХПП Добронадіівське» є зростання обсягів виробництва зерна, недостатність для зберігання врожаю в цілому в Україні, поступове зростання площ обробітку землі компанії «УкрАгроКом» (з 5 тис. га у 2000р. до майже 50 тис. га у 2009р.), збільшення за рахунок технології врожайності на землі і отримання прогнозовано власного врожаю зернових та олійних до 250 тис. тон, розвиток зерноторгівельного бізнесу компанії «Гермес Трейдінг».
Добавить комментарий к новости "Добра Надія Олександрійщини. "