Подробно
Реалізація проекту «Зігрій любов’ю дитину» у ДзержинськуУкраина, Донецк и область | Местные новости | 25-06-2009 | Донецька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Починаючи з 2008 року в Донецькій області реалізується спільний проект влади та бізнесу «Зігрій любов’ю дитину» стосовно вирішення проблем багатодітних сімей. За цей час проект охопив 21 багатодітну родину, в котрій виховується десять і більше неповнолітніх дітей. Бізнес-структурами та органами місцевого самоврядування було придбано 8 будинків та 1 квартиру, проведено ремонтні роботи у 4-х будинках, надані кошти на проведення ремонтних робіт у будинках 2-м родинам. Також органами місцевої влади були виділені земельні ділянки, надано матеріальну допомогу, придбано побутову техніку. А виконкоми сприяли оформленню документів на відведення землі та передачу будинків.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДонецк![]() |
Добавить комментарий к новости "Реалізація проекту «Зігрій любов’ю дитину» у Дзержинську"