![107 депутатів обласної ради підтримали зміни до обласного бюджету](http://kharkivoda.gov.ua/news_pics/1345021129.jpg)
Під час засідання сесії обласної поради розглядалося питання про внесення змін до обласного бюджету на 2009 рік. Йдеться про, так званий, бюджет розвитку.
Спочатку, фахівці облдержадміністрації визначили список об'єктів для приватизації на загальну вартість приблизно 41 млн. грн. Проте, в ході засідання комісій облради із списку був виключений ряд об'єктів. У зв'язку з цим, фінансування деяких об'єктів було значно зменшено, а деякі – у принципі виключені з проекту.
"Ми встали перед ситуацією, коли поточна необхідність, якій були продиктовані ці цифри, поступилася місцем реальності, і цілий ряд об'єктів зник з проекту рішення позавчора", - відзначив в своєму виступі на сесії голова облдержадміністрації Арсен Аваков.
За словами керівника Харківщини, зменшилася сума на капітальний ремонт ХАТОБу, "на нуль" зійшло фінансування школи в селі Губарівка Богодухівського району, аналогічна ситуація з будівництвом газопроводу в двох селах Сахновщинського району (1 млн. 700 тис.), спорткомплексом "Локомотив" в Ізюмі (295 тис. грн), субвенцією зооветеринарній академії (900 тис. грн.) Крім того, скоротилося фінансування робіт по стадіону "Металіст" і філармонії.
Каменем спотикання під час обговорення проекту стала Шарівська садиба, на відновлення системи опалювання якої передбачалося 1 млн. 200 тис. грн. Депутати вважали більш доцільним спрямувати ці кошти на інші потреби.
У свою чергу, Арсен Аваков відзначив, що, якщо не відновити систему опалювання Шарівського палацу, ця зима скінчиться для нього тим, що він буде зруйнований. Зараз система опалювання там не функціонує, тому що взимку там відбулася аварія. "Може і не настав час відновлювати Шарівській палац, значить настав час його втратити", - резюмував голова облдержадміністрації.
Керівник Харківщини запропонував депутатам облради ще один компроміс. Арсен Аваков відзначив, що майно реалізується не за номінальною вартістю, а, як правило, на 20-25%% дорожче – це закладено в механізмі конкурсу. Тому голова облдержадміністрації запропонував на 2 млн. 700 тис. збільшити прибуткову частину бюджету розвитку і врахувати цілий ряд заявок: "Локомотив", зооветакадемію, збільшити суму на ремонт балконів і даху ХАТОБу.
Після деяких обговорень в роботі сесії була оголошена перерва, під час якої фахівці Головного фінансового управління обладміністрації і члени бюджетної комісії облради допрацьовували проект.
Після перерви до депутатського корпусу звернувся начальник Головного фінансового управління Сергій Овсянніков з пропозицією збільшити прибуткову частину бюджету розвитку на 2 млн. 465 тис. грн. за рахунок різниці між номінальною і реальною вартістю об'єктів приватизації, а інше - залишити без змін.
Таким чином, за проект змін до обласного бюджету проголосувала 107 депутатів.
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости " 107 депутатів обласної ради підтримали зміни до обласного бюджету"