Подробно
У загальноосвітніх школах області – випускні вечориУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 23-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Cвятослав Кравчук відвідав Волинський ліцей-інтернат, де відбувся традиційний випускний вечір. Ліцеїсти вивчають дві іноземні мови. До ліцею зараховують учнів, які успішно закінчили 9 класів загальноосвітньої школи та пройшли конкурсні випробування. Найкращою характеристикою ліцею-інтернату слугує те, що його випускникам відкрита дорога до провідних вищих навчальних закладів України, а віднедавна і зарубіжжя. Щорічно 98 відсотків випускників стають студентами вищих навчальних закладів. За 13 років роботи ліцею його закінчили близько 700 учнів. Увесь цей час педагогічний колектив ліцею-інтернату очолює Марія Іванівна Тарасюк – заслужений працівник освіти України, людина, сенс життя якої – виховання і навчання майбутньої української еліти. Педагоги ліцею усвідомлюють необхідність перебудови системи шкільної освіти, що передбачає максимальне врахування індивідуальних здібностей учнів, їхніх інтелектуальних можливостей, інтересів. Цій меті слугує пошук учителем нових, активних форм і методів роботи на уроці, використання нетрадиційних систем організації навчально-виховного процесу. Тому в практику ліцею входять і урок-диспут, і урок-ділова гра, і урок-інсценізація тощо. Кожен з цих типів уроків знаходить своє місце у навчально-виховному процесі залежно від поставлених мети і завдань, а також вікових особливостей учнів. Поряд з досвідченими педагогами працюють їх молоді колеги. Мікроклімат у колективі (відповідальність і доброзичлива вимогливість, взаємна повага і толерантність, новаторство і традиції) сприяє творчому зростанню вчителів та учнів. Заступник голови облдержадміністрації Cвятослав Кравчук побажав випускникам Волинського ліцею-інтернату щастя і здоров’я, наполегливості у досягненні високої мети. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "У загальноосвітніх школах області – випускні вечори "