Подробно
До Дня державної службиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 23-06-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Івана Карловича Гавчука, за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, та з нагоди Дня державної служби Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та цінним подарунком нагороджено:АЛЕКСЄЄВУ МАРИНУ ВАЛЕНТИНІВНУ- начальника відділу культури, мистецтва та діяльності навчальних закладів управління культури, туризму і курортів облдержадміністрації; ПЛАСТУНА СЕРГІЯ ДМИТРОВИЧА -начальника управління ветеринарної медицини в місті Хмельницькому; ТУГОЛУКОВУ ВАЛЕНТИНУ ІВАНІВНУ-заступника начальника Головного управління Державного казначейства України у Хмельницькій області. Переможців ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» за перше місце у номінації «Кращий керівник»:ОСТАФІЙЧУК НАТАЛІЮ МИХАЙЛІВНУ-начальника служби у справах дітей Хмельницької районної державної адміністрації. За перше місце в номінації «Кращий спеціаліст» КОЗКО ОЛЕНУ АНДРІЇВНУ- спеціаліста І категорії сектору опіки (піклування), усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Летичівської районної державної адміністрації. А також висловлюється подяка за третє місце в номінації «Кращий керівник»: ЛАКУСТІ СВІТЛАНІ ВІТАЛІЇВНІ-начальнику управління праці та соціального захисту населення Старосинявської районної державної адміністрації. За третє місце в номінації «Кращий спеціаліст» КОСЕВИЧ ОКСАНІ ОЛЕКСАНДРІВНІ -спеціалісту І категорії з питань звернень, прийому громадян та діловодства управління праці та соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації. Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Івана Карловича Гавчука, за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, та з нагоди Дня державної служби Почесною Грамотою обласної державної адміністрації та цінним подарунком нагороджено:БУРКУ НАДІЮ ПЕТРІВНУ-головного спеціаліста загального відділу облдержадміністрації;ЗАГОРАНСЬКУ ТЕТЯНУ ПЕТРІВНУ-головного спеціаліста відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації; ЛЕПКУ АЛІНУ ВОЛОДИМИРІВНУ-головного спеціаліста відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації. А також висловлюється подяка: МАКОЗЕБУВІКТОРУ ІВАНОВИЧУ-головному спеціалісту відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації; АНДРІЙЧУКУ ІВАНУ ІВАНОВИЧУ-головному спеціалісту відділу контролю апарату облдержадміністрації;КУПЧИШИНІЙ ОЛЕНІ ВОЛОДИМИРІВНІ-головному спеціалісту сектору режимно-секретної роботи апарату облдержадміністрації. Прес-служба ОДА Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " До Дня державної служби"