Подробно
У Луцьку відбулася колегія Державного департаменту з питань виконання покарань УкраїниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У Луцьку відбулося засідання колегії Державного департаменту з питань виконання покарань України. Участь у заході взяли голова Держдепартаменту Василь Кощинець, голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк, прокурор області Андрій Гіль та Луцький міський голова Богдан Шиба. Микола Романюк, у своєму виступі, запевнив, що в області налагоджено тісну співпрацю між органами виконавчої влади і закладами Державного департаменту з питань виконання покарань України. Голова Державного департаменту України з питань виконання покарань Василь Кощинець вручив волинському губернатору Миколі Романюку нагрудний знак "Почесний працівник Державного департаменту України з питань виконання покарань". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "У Луцьку відбулася колегія Державного департаменту з питань виконання покарань України"