Подробно
Згадаймо ж тих, кого вже немає з нами. Вклонімося тим, хто ще живий…Украина, Донецк и область | Местные новости | 22-06-2009 | Донецька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні у Донецьку до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні голова облдержадміністрації Володимир ЛОГВИНЕНКО та голова обласної ради Анатолій БЛИЗНЮК, а також їхні заступники, ветерани Великої Вітчизняної війни та жителі міста поклали квіти до Меморіалу "Жертвам фашизму".
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДонецк![]() |
Добавить комментарий к новости "Згадаймо ж тих, кого вже немає з нами. Вклонімося тим, хто ще живий…"