Подробно
„Почуйте всі!”: на Волині зібрано 66 тисяч гривеньУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні відбулася прес-конференція щодо підсумків проведення на Волині Всеукраїнської благодійної акції „Почуйте всі!” У ній взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Святослав Кравчук. Він подякував організаторам акції за плідну працю. За кількістю зібраних коштів Волинь посіла 17 місце серед 27 регіонів України. Торік в області зібрали 43 тисячі гривень, працюючи з підприємцями. Цьогоріч шляхом масових акцій вдалося зібрати 66 тисяч гривень (27 тисяч пожертвували у Луцьку). Для збору благодійних коштів організатори залучили понад 400 волонтерів. Ними були переважно школярі і студенти. Регіональний представник фонду „Серце до серця” Оксана Лойко, яка безпосередньо займалася організацією акції, відзначила лідерів у зборі коштів: гімназія №4 міста Луцька (понад 1400 гривень), Волинський національний університет імені Лесі Українки (3296 гривень), громадська організація „Українська молодь Христові!” (555 гривень). Лікарська рада обласної дитячої лікарні вирішує, яке обладнання для лікування дітей з вадами зору купувати. Фонд „Серце до серця” виділить додаткові кошти. Отже, на закупівлю медустаткування піде майже 80 тисяч гривень. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "„Почуйте всі!”: на Волині зібрано 66 тисяч гривень "