Подробно
Реформувати медицину необхідно з первинної ланкиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-06-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Заступник голови обласної державної адміністрації Микола Вавринчук взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня медичного працівника, яке відбулося сьогодні в обласній філармонії. Микола Пророкович від імені голови обласної державної адміністрації та від себе особисто привітав всіх медичних працівників з професійним святом і подякував за сумлінну та відповідальну працю, побажавши натхнення і успіхів у гуманній справі служіння людям. Він також зазначив, що облдержадміністрація завжди з розумінням ставляться до багатьох проблем галузі охорони здоров'я і робить все можливе для поліпшення стану здоров'я наших громадян, впровадження сучасних технологій в галузі охороні здоров'я, підвищення соціального захисту медичного працівника, його добробуту та благополуччя. Так, обсяги видатків на охорону здоров'я щороку збільшуються як на державному рівні, так і за рахунок підтримки органами місцевого самоврядування. За кошти обласного бюджету закуповується надсучасне обладнання та робиться ремонт медичних установ.Проте, на переконання заступника голови, на часі масштабне реформування медицини, на якому наголошує й Президент Віктор Ющенко. Перші кроки вже є і вони стосуються реформування первинної медичної ланки, тобто, забезпечення сільського населення, в разі необхідності, повним спектром невідкладної допомоги. З цією метою в області стрімко забезпечується розвиток мережі ФАПів та амбулаторій сімейного типу. За словами Миколи Пророковича на сьогодні більше 26 тисяч лікарів та молодших медичних спеціалістів працюють в лікувально-профілактичних закладах нашої області. Маючи такий потенціал та традиції, зауважив посадовець, на Хмельниччині повинен з’явитися навчальний заклад четвертого рівня акредитації, котрий буде готувати спеціалістів цієї благородної професії. Наприкінці свого виступу Микола Пророкович ще раз висловив сподівання, що реформи, які відбуваються сьогодні у галузі охорони здоров'я, сприятимуть поліпшенню якості та доступності медичної допомоги, підвищать статус медичного працівника і держава належним чином оцінить нелегку, але таку необхідну працю медика, адже дбаючи про здоров'я громадян, медичні працівники дбають про теперішнє та майбутнє нашої держави.На завершення Микола Вавринчук вручив від Президента України державну нагороду, а саме орден «За заслуги» III ступеня Анатолію Суходолі - головному хірургу управління охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації. Ще одну нагороду особисто з рук Президента отримав Володимир Кухарук - завідувач відділення Теофіпольської центральної районної лікарні. Йому було присвоєно звання «Заслужений лікар України».Також найкращі працівники медичної галузі Хмельниччини отримали грамоти, подяки та цінні подарунки від облдержадміністрації. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Реформувати медицину необхідно з первинної ланки"