Подробно
В.Коліщак приймав громадянУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-06-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Віктор Коліщак провів прийом громадян. Цього разу до нього зі своїми проблемами звернулися 6 осіб. Це були жителі м.Хмельницького, а також Красилівського та Ярмолинецького районів. Здебільшого людей турбувало питання отримання матеріальної допомоги, а також питання працевлаштування. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "В.Коліщак приймав громадян "