Подробно
Удосконалення взаємодії частин і підрозділів Збройних Сил України з іншими силовими структурами і органами місцевої влади – основна мета сьогоднішнього начального збору з оборонних питань, який триває у Володимир-Волинському районіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 18-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Удосконалення взаємодії частин і підрозділів Збройних Сил України з іншими силовими структурами і органами місцевої влади, набуття навичок спільної протидії можливим збройним, міжетнічним та релігійним конфліктам з використанням досвіду країн світу - такою є мета навчального збору з оборонних питань, що триває сьогодні на Волині, у Володимир-Волинському районі. У заході взяв участь голова облдержадміністрації Микола Романюк, а також керівники райдержадміністрацій, представники облради та райрад, міські голови, керівники територіальних органів міністерств, начальники структурних підрозділів та працівники апарату облдержадміністрації. Голова облдержадміністрації Микола Романюк, вітаючи учасників збору, наголосив, що "сьогодні є необхідність ознайомлення з життям та побутом військових підрозділів, доведення вимог нових законодавчих і керівних документів з питань реформування Збройних Сил України, показати основні види бойової техніки, озброєння і їх можливостей". "В свою чергу командний склад бригади нині буде спілкуватися з керівництвом області, районів та міст для вирішення своїх окремих проблемних питань", - підкреслив голова облдержадміністрації. "Протягом тривалого часу особовий склад Володимир-Волинського гарнізону поєднує тісна дружба з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, налагоджені зв''язки з шефами військових частин та підрозділів. Користуючись нагодою, хочу подякувати начальнику Володимир-Волинського гарнізону полковнику Кравченку Володимиру Анатолійовичу за сприяння у проведенні багатьох спільних заходів", - зауважив голова облдержадміністрації. Подібний захід на Волині відбувається вже вдруге. Сьогодні його учасники мали можливість ознайомитись з місцем розташування та побутом особового складу однієї з військових частин 51 окремої механізованої бригади, військовою технікою та озброєнням з''єднання, їх роботою та технічними можливостями. Дотримуючись вимог та правил техніки безпеки при поводженні зі стрілецькою зброєю, відповідно до плану проведення навчального збору, його учасники мали змогу особисто виконати деякі навчальні вправи зі стрілецької зброї. Довідка: За сприяння у проведенні навчального збору з оборонних питань з керівництвом органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено полковника, командира військової частини А-2331, м. Володимир- Волинський Володимира Кравченка. Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено підполковникові, військовому комісару Володимир-Волинського об''єднаного районного військового комісаріату Володимиру Бондаруку, начальникові головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Миколі Кучеренку та Володимир-Волинському міському голові Петру Саганюку. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Удосконалення взаємодії частин і підрозділів Збройних Сил України з іншими силовими структурами і органами місцевої влади – основна мета сьогоднішнього начального збору з оборонних питань, який триває у Володимир-Волинському районі"