Подробно
Микола Вавринчук провів виїзний прийом громадян у Летичівському районіУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-06-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Під час виїзного прийому заступник голови облдержадміністрації Микола Вавринчук також зустрівся з представниками місцевих засобів масової інформації. Під час інтерв’ю заступник ще раз торкнувся теми створення освітніх округів та розвитку потужної мережі фельдшерсько-акушерських пунктів. Зокрема, Микола Пророкович підкреслив, що вже нині обласна адміністрація вирішує кадрове питання ФАПів. За словами посадовця, талановитим дітям сприятимуть у вступі до одного із чотирьох медичних училищ області, за умови, що після закінчення навчання молодий спеціаліст поїде працювати у сільську місцевість. Зі свого боку місцева влада забезпечить молодого спеціаліста облаштованим житлом. Між іншим, на думку Миколи Пророковича подібна практика складання тристоронніх угод між студентом, навчальним закладом та владою допоможе вирішити питання працевлаштування та забезпечення житлом і дітей-сиріт. Щодо прийому громадян мешканців Летичівського району, то питання стосувалися закупівельних цін на молоко та розподілу земельних паїв. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Вавринчук провів виїзний прийом громадян у Летичівському районі"