Подробно
„Почуйте всі!”Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 17-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
У п’ятницю, 19 червня, в овальному залі будинку обласної ради відбудеться прес-конференція щодо підсумків проведення на Волині Всеукраїнської благодійної акції „Почуйте всі!” У ній візьмуть участь заступник голови обласної державної адміністрації Святослав Кравчук, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин та регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця” у Волинській області Оксана Лойко. Нагадаємо, що протягом 4-10 травня 2009 року по всій Україні відбулась Всеукраїнська благодійна акція „Почуйте всі!”, метою якої було зібрати кошти для закупівлі медичного обладнання, яке буде передано обласній дитячій лікарні для лікування дітей з вадами зору. Загальна сума коштів, зібрана у Волинській області, становить 66188,35 грн. Запрошуємо усіх зацікавлених представників засобів масової інформації взяти участь у прес-конференції, яка розпочнеться о 10 годині в овальному залі будинку обласної ради (Київський майдан, 9). Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "„Почуйте всі!”"