Подробно
В.Коліщак провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 16-06-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Коліщака відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації.Розглянуто такі питання: про стан забезпечення питною водою жителів населених пунктів області, стан очисних споруд, каналізаційних мереж, заходи щодо їх покращення; стан травматизму невиробничого характеру на території області, заходи щодо покращення його профілактики; про забезпечення непрацюючого населення і особового складу невоєнізованих формувань області засобами радіаційного та хімічного захисту та інші.Як повідомили на засіданні, в області за 2008 рік відремонтовано та замінено 42,1 км водопровідних мереж, 7,23 км каналізаційних мереж, підготовлено 65 водопровідно-насосних станцій та 79 каналізаційно-насосних станцій, 341 артезіанських свердловин. Проведено роботи на 16 водопровідних очисних спорудах та 27 каналізаційних очисних спорудах .Виконані роботи по реконструкції та капітальному ремонту водопровідно-каналізаційних мереж у м. Городок, Деражня, Славута, смт. Чорний Острів Хмельницького району. Проведені роботи по ремонту каналізаційних насосних станція у м. Деражня, смт. Нова Ушиця. Проте, за словами В.Коліщака, залишається ряд питань, над якими потрібно спільно працювати. До прикладу, що стосується першого питання, то комісія вирішила, що до 1 липня 2009 року потрібно підготувати проект звернення до Кабінету Міністрів України про виділення коштів на проведення ремонтних робіт каналізаційних систем та очисних споруд населених пунктів області. Передбачити, при цьому, виділення коштів на: - будівництво та реконструкцію очисних споруд та каналізаційних насосних станцій м. Полонне, м. Старокостянтинів, м. Кам’янець-Подільський, м. Красилів (мікрорайон «Левада»), смт. Віньківці, смт. Білогір’я та смт. Ямпіль Білогірського району, смт. Теофіполь, смт. Нова Ушиця, смт. Летичів, ст. Богданівні Хмельницького району, ГО «Вікторія» ст. Ярмолинці смт. Ярмолинці, смт Сатанів Городоцького району; - заміну аварійних ділянок каналізаційних мереж м. Деражня, смт. Ярмолинці, смт. Стара Ушиця; - заміну аварійних мереж водопостачання м. Хмельницького.Комісія прийняла відповідні рішення щодо всіх питань. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "В.Коліщак провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької облдержадміністрації"