Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк спілкувався із мешканцями Рожищенського районуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 15-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк, перебуваючи із робочим візитом у Рожищенському районі, провів прийом громадян з особистих питань. Поспілкуватися з очільником області сьогодні прийшло 13 жителів краю. Спектр питань, порушених мешканцями Рожищанщини, різноманітний. Зокрема, жителька с.Ворончин, інвалід 1 групи, клопоталася про переведення на безоплатну форму навчання дочки. Дівчина нині навчається на географічному факультеті ВНУ. Сільський голова, с.Копачівка звернувся з приводу постійного підтоплення сінокісних земель. Він повідомив, що це відбувається з року в рік внаслідок застарілих меліоративних систем, які давно потребують реконструкції. З цього питання уже дане відповідне доручення. Мешканка райцентру прохала сприяння у вирішенні житлового питання - у гуртожитку, де вона проживає, є можливість розширити житлову площу. Допомоги у вирішенні спірного питання з сусідами, а саме справедливого розмежування прибудинкової території, просив житель Рожищ. А заступник Рожищенського міського голови Віктор Поліщук клопотався про відновлення у райцентрі дитячого садочка. За його словами, на разі у місті є багато діток, які не мають можливості відвідувати дошкільні заклади, оскільки вони відсутні. Саме тому, він пропонує перенести в інше приміщення притулок для неповнолітніх, який нині облаштований у приміщенні дитсадка. Директор Рожищенського підприємства ЖКГ звернувся з проханням виділити кошти на ремонт теплотраси та придбання спецавтомобіля для вивезення твердих побутових відходів. Микола Романюк порадив йому взяти участь у спільних програмах ООН та ЄС, зокрема у проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Микола Ярославович зазначив, що у такий спосіб уже чимало територіальних громад Волині вирішують проблемні питання розвитку інфраструктури. Начальник відділу обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації скаржився на роботу поштового відділення, що проводить виплату соціальних допомог. Голова облдержадміністрації дав доручення з''''ясувати ситуацію та вирішити проблему у найкоротші терміни. Головний лікар Рожищенської центральної районної лікарні клопотався щодо виділення коштів на ремонт приміщення медзакладу. Микола Романюк запевнив, що лікарню внесуть у перелік об''''єктів, що будуть фінансуватися у 2010 році. Загалом же, голова облдержадміністрації позитивно оцінив ситуацію у районі: "Сьогодні на прийомі громадян було небагато звернень. Я вважаю, що це хороша оцінка роботи місцевої влади, яка оперативно вирішує проблеми людей, а не змушує їх звертатися до інстанцій вищого рівня". Чи не найпроблемнішим питанням на разі, за словами Миколи Ярославовича, є ситуація на місцевому підприємстві ЖКГ, яке передане до міської комунальної власності: "Тут необхідна допомога, ми будемо працювати над цим", - підкреслив він. Актуальним, на думку голови облдержадміністрації, є й відновлення роботи дитячого садка: "Я обговорив це питання із головою райдержадміністрації і найближчим часом ми його вирішимо", - запевнив Микола Романюк. Після завершення прийому громадян, голова облдержадміністрації відвідав Рожищенський консервний завод. Микола Ярославович оглянув приміщення підприємства, де нині триває реконструкція та повна заміна обладнання. Передбачається, що після ремонту на заводі буде створено 300 робочих місць. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк спілкувався із мешканцями Рожищенського району"