Подробно
Микола Романюк зустрівся із адміністративно-господарським активом Рожищенського районуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 15-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Микола Романюк сьогодні з робочим візитом перебував у Рожищенському районі. Там він провів нараду з адміністративно-господарським активом, в ході якої обговорили підсумки соціально-економічного розвитку за перше півріччя поточного року та окреслили пріоритетні напрямки діяльності. Про ситуацію в районі поінформував голова райдержадміністрації Володимир Войтович. Перш за все голова РДА наголосив на тому, що протягом 1 кварталу та квітня ц.р. спостерігається значний спад у виробництві та реалізації готової продукції. Так, протягом 4 місяців її реалізовано на 26,2 млн.грн., що складає лише 57,5 % до відповідного періоду 2008 року. Володимир Войтович особливо підкреслив, що значна увага приділяється в районі енергозбереженню. Так, протягом вищезазначеного періоду року впроваджено 13 енергозберігаючих заходів. На ці цілі було використано 201,96 тис.грн. та отримано економічний ефект у сумі 171,16 тис.грн. За словами голови райдержадміністрації, станом на перше червня поточного року, до загального фонду державного бюджету надійшло 1,3 млн. грн., завдання перевиконано на 1 млн. гривень. Поступово збільшується і розмір середньомісячної заробітної плати. За січень-квітень він становив 1015 грн., що на 10,2 % більше, ніж у цей же період минулого року. Не оминув Володимир Войтович і проблемних питань. За його словами, місцева влада не в змозі самостійно їх вирішити, адже чимало з них потребують розв''язання на найвищому рівні. Серед найбільш нагальних - важке фінансово-господарське становище Рожищенського ПЖКГ. Окрім того, райцентр потребує відновлення роботи дитячого садка на 280 місць, а дільничній лікарні у с.Доросині та Дубищенській амбулаторії необхідно придбати спеціалізований автотранспорт. Звертали увагу і на потребу виділення додаткових коштів на гемодіаліз та забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном. Окрім того, нарікали й на недостатнє фінансування по програмі розвитку особистих підсобних господарств із обласного бюджету. Про можливі шляхи вирішення окремих проблем поінформували керівники окремих управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, начальник управління охорони здоров''я ОДА Ігор Ващенюк запропонував звернутися до керівництва Луцького автозаводу, що входить до корпорації "Богдан" з приводу налагодження лінії виробництва спеціальних медичних авто. Голова облдержадміністрації підтримав пропозицію та повідомив, що проведе переговори із керівниками підприємства. Окрім того, Микола Романюк докладно проаналізував ситуацію у районі та висловив своє бачення можливих шляхів вирішення вищеназваних питань. Зокрема, Микола Ярославович наголосив, що ситуація з наповненням бюджету в області залишається напруженою, і влада повинна першочергово спрямовувати кошти на фінансування життєво необхідних програм, виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери та вчасно розраховуватися за енергоносії. Щодо ситуації на підприємстві ЖКГ, то голова облдержадміністрації порадив взяти участь у проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду": "Зверніть увагу на таку можливість, адже завдяки участі у цьому проекті чимало громад Волині має змогу вирішувати проблемні питання розвитку місцевої інфраструктури". З приводу фінансування по програмі розвитку особистих підсобних господарств із обласного бюджету, Микола Ярославович наголосив, що "наша область чи не єдина в Україні, яка передбачила у цьогорічному обласному бюджеті 7 млн. 100 тис.грн на підтримку програм розвитку сільського господарства. Окрім того, на Волині вчасно компенсують й відсотки за кредитами". Наприкінці наради Микола Романюк позитивно оцінив діяльність адміністративно-господарського активу району та подякував за злагоджену роботу. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Микола Романюк зустрівся із адміністративно-господарським активом Рожищенського району"