Подробно
В.Коліщак взяв участь в обласній тристоронній соціально-економічній радіУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 15-06-2009 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
15 червня відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради за участю заступника голови облдержадміністрації Віктора Коліщака.Також у засіданні взяли участь голова Федерації профспілок області Геннадій Харьковський та голова об’єднання організацій роботодавців області Іван Дунець. На обговорення було винесено такі питання: про заходи з детінізації економіки області; про адаптацію та запобігання можливим негативним соціально-економічним наслідкам вступу України до СОТ; затвердження змін до регіональної угоди між Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Федерацією профспілок та об’єднанням організацій роботодавців Хмельницької області на 2009 рік та інше.Як зазначив на зібранні В.Коліщак, серед основних напрямів проведення державної політики зайнятості, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2006 року № 922, є створення умов для посилення мотивації до легальної зайнятості та сприяння детінізації зайнятості населення. “На сьогоднішній день першочерговим є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення області щодо важливості оформлення легальних трудових відносин та участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування України, а також щодо недопустимості використання роботодавцями робочої сили з порушенням трудового законодавства”, - сказав він.Звертаючись до колег, посадовець акцентував увагу на тому, що лише об’єднавши зусилля можна буде досягти результатів в питанні легалізації тіньової зайнятості та тіньової заробітної плати. Довідково: Протягом 2008 року в області проведено 8012 перевірок, з яких 1268 юридичних та 6744 фізичних особи, у тому числі 2905 суб’єктів підприємницької діяльності та 3839 працюючих у них найманих працівників.За наслідками перевірок встановлено 3507 порушень трудового та податкового законодавства, притягнуто до відповідальності 2204 особи, зареєстровано 2173 суб’єкта підприємницької діяльності та 1542 трудових договори між підприємцями – фізичними особами та найманими працівниками. Загальна сума донарахованих податків в області становила 3,9 млн. грн., що на 1,6 млн. грн. більше, порівняно до 2007 року.І.Михайлова Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "В.Коліщак взяв участь в обласній тристоронній соціально-економічній раді "