Подробно
Троє чоловіків отримали вогнепальні поранення справивши «малу потребу» не в тому місціУкраина, Днепропетровск и область | Местные новости | 15-06-2009 19:03 | «11 канал» Днепропетровск > Вести от этого источника
Учорашній концерт на Фестивальному причалі в Дніпропетровську закінчився стріляниною. У той час, коли на сцені співали дівчата з гурту «Віа-Гра», у дворі сусіднього будинку поранили трьох чоловік. Вони вийшли до вітру, але наткнулись на зброю: таким чином розлючений місцевий мешканець хотів навчити хлопців гарних манер. Ще вчора на цьому місці ревів 15-тисячний натовп. Подивитись на виконавиць з «Віа-Гри» молодь зїхалась із різних куточків міста. Концерт, влаштований магазином побутової техніки, був у розпалі, коли до машини швидкої допомоги, що чергувала поряд, привели скривавленого хлопця. Слідом за ним ще двох. Під гумові кулі вони потрапили у дворі сусіднього будинку, куди бігали справляти малу потребу. Розлючений тим, що під його балконом влаштували такий собі громадський туалет, місцевий мешканець витяг зброю. Стріляв чоловік із травматичної зброї. Девятнадцятирічний Віктор був першим, хто у той вечір спіймав гумову кулю. Куля пройшла крізь мякі тканини, не зачепивши кістку. Мати Віктора вважає, що йому дуже пощастило. Друзі, з якими хлопець був у той вечір на Фестивальному причалі, досі не можуть оговтатись. На місці постраждалого міг бути хтось із них. Це дивно звучить, але прецедент виник через погану організацію заходу, кажуть правоохоронці. Під час концерту не працював жоден біотуалет. Численним фанам не залишалось нічого, аби час від часу відвідувати сусідні кущики. Мешканці будинку, в дворі якого кущики ростуть, кажуть: від цього вже втомились. Мешканці не дуже дивуються, що черговий концерт із десятками бажаючих сходити в туалет розлютив сусіда. Але визнають: він і за інших обставин іноді виявляв агресивність. Того вечора, коли трапився інцидент, чоловік вгамувався не скоро. Під його балконом правоохоронці знайшли 8 гільз. Одного хлопця він поранив у руку, двох у ноги. Окрім травматичної зброї, в нього знайшли і вогнепальну, дозвіл на яку в Україні не видають. Кримінальну справу порушено одразу за двома статтями: за незаконне зберігання зброї та хуліганство. Чоловіку загрожує до 6 років позбавлення волі. Водночас правоохоронці хочуть звернутись до міської влади з вимогою не проводити багатолюдні заходи у центрі міста без відповідної організації. Источник: «11 канал» Днепропетровск | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаДнепропетровск![]() |
Добавить комментарий к новости "Троє чоловіків отримали вогнепальні поранення справивши «малу потребу» не в тому місці"