Подробно
В області працює група фахівців з Міністерства праці та соціальної політики УкраїниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 15-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З метою надання практичної та методичної допомоги з організації виплат постраждалим від стихійного лиха сім’ям з 14 червня в області працює група фахівців з Міністерства праці та соціальної політики України на чолі з заступником міністра Оленою Гарячою. Учора вона провела роботу нараду в обласній державній адміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації Святослава Кравчука, керівного складу головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи й головного управління Пенсійного Фонду України в області. Сьогодні робоча група фахівців з Міністерства праці та соціальної політики України відбула для продовження роботи безпосередньо в Любешівський район. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "В області працює група фахівців з Міністерства праці та соціальної політики України "