Подробно
Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав учасників 23-го обласного фестивалю фізичної культури і спортуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 15-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
14 червня 2009 року у новозбудованому спортивному комплексі села Боратин Луцького району відбувся 23-ій обласний фестиваль фізичної культури і спорту, присвячений 70-й річниці утворення Волинської області та 810-й річниці Галицько-Волинського князівства. У святі спорту взяв участь голова обласної державної адміністрації Микола Романюк, який зазначив, що "сьогоднішня подія значний крок у прищепленні здорового способу життя серед волинян". За активну участь у підготовці ХХІІІ обласного фестивалю з фізичної культури і спорту та будівництві спортивного комплексу у селі Боратин Луцького району, Микола Романюк вручив Подяки голови обласної державної адміністрації приватним підприємцям, депутатам Боратинської сільської ради Володимиру Марчуку та Леоніду Момоту, а також приватному підприємцеві Євгенові Чмілю. По завершенню змагань Микола Романюк вручив кубки та дипломи команді-переможцю та призерам: представникам Луцького району та командам Ковельського району та міста Нововолинська. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Микола Романюк привітав учасників 23-го обласного фестивалю фізичної культури і спорту "