Подробно
Василь Дмитрук приймав громадян з особистих питаньУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 09-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні у заступника голови обласної державної адміністрації Василя Дмитрука на прийомі з особистих питань побувало 14 людей. І в кожного заявника була своя проблема. Так, жителі села Калинівка Маневицького району скаржилися на те, що їм ніде випасати свою худобу. Деякі волиняни просили посприяти у виділенні матеріальної допомоги. Жителі обласного центру ставили питання про необхідність ремонту їхнього будинку. За результатами прийому заступник голови облдержадміністрації Василь Дмитрук дав людям конкретні роз’яснення, а відповідним компетентним службам – доручення щодо детального вивчення і вирішення проблем, піднятих волинянами. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Дмитрук приймав громадян з особистих питань"