Подробно
"Нам потрібно розвивати прямі міжобласні контакти. Роботи - непочатий край!". Олександр КолесніковУкраина, Харьков и область | Местные новости | 04-06-2009 | Харківська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() В облдержадміністрації пройшла підсумкова зустріч заступника голови облдержадміністрації Олександра Колеснікова з делегацією Мінської області Республіки Білорусь, яку очолює заступник голови Мінського виконавчого комітету Анатолій Мирчук. Інформація до завантаження:
Источник: Харківська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости " "Нам потрібно розвивати прямі міжобласні контакти. Роботи - непочатий край!". Олександр Колесніков"