Подробно
Кожна людина звертається з тією проблемою, яка для неї є найболючішоюУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 04-06-2009 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба провів прийом громадян з особистих питань. Люди зверталися з різними проблемами. Так, пенсіонерка з села Гірка Полонка Луцького району бідкалася, що не в змозі купити корм для худоби. Віталій Заремба запевнив жінку, що вона отримає необхідну їй допомогу. Актуальною була і соціальна тема. Відтак, жінка з села Городище висловлювала обурення щодо неправильного, на її думку, нарахування пенсії. Вона розповіла, що усе своє життя, - а це 33 роки трудового стажу, - працювала дояркою, і наразі отримує мізерні кошти. Перший заступник голови облдержадміністрації взяв це питання на особистий контроль та повідомив заявниці, що зобов’яже профільну структуру перевірити процес нарахування пенсії. А у мешканки Ківерцівського району інша проблема - вона незгідна з визначеною сплатою за послуги археологічної служби. Жінка просила виконавчу владу розібратися, оскільки, за її словами, "ціна на оформлення документів для отримання земельної ділянки є нижчою, аніж на - довідку археологічної служби". Не оминули волиняни і земельні питання. Приміром, мешканець села Прилуцьке Ківерцівського району упродовж багатьох років конфліктує з сусідом щодо розподілу меж. Як повідомив Віталій Миколайович, уже сьогодні він сконтактує з районним керівництвом і зобов’яже провести відповідну перевірку. Молода мама, яка сама виховує двох дітей, жалілася, що Прилуцький сільський голова відмовляє їй у виділенні земельної ділянки під індивідуальне будівництво. Ця ж проблема є болючою і для пенсіонерки з села Забужжя Любомлського району. Вона нарікала на неправомірні дії сільського керівництва, котре, за її словами, спочатку виділило їм землю, а потім забрало назад. Небуденним було питання мешканки обласного центру - вона звернулася за допомогою у сприянні упорядкування пам’ятників. Лучанка на громадських засадах опікується благоустроєм та реставрацією історичних монументів. Крім того, волиняни просили надати матеріальну допомогу на лікування та висловлювали обурення щодо незаконного звільнення з роботи. Підсумовуючи прийом громадян з особистих питань, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Заремба наголосив, що "кожна людина звертається з тією проблемою, яка для неї є найболючішою". Віталій Миколайович також зауважив, що серед заявників були люди з сільських населених пунктів, котрі уже вдруге звертаються за допомогою. "Це свідчить про те, що органи місцевого самоврядування неуважно відносяться до проблем своїх мешканців та поверхнево виконують покладені на них обов’язки", - резюмував перший заступник голови облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Кожна людина звертається з тією проблемою, яка для неї є найболючішою"