Подробно
Наші випускники – майбутня еліта міста. Ігор ШурмаУкраина, Харьков и область | Местные новости | 30-05-2009 05:23 | Харківська міська рада > Вести от этого источника
![]() Сьогодні заступник Харківського міського голови – директор Департаменту охорони здоров’я та соціальних питань Ігор Шурма завітав до харківської гімназії №6 та привітав випускників зі Святом останнього дзвоника. Для всього педагогічного колективу та всіх учнів Ігор Шурма передав білети до Харківського дельфінарію - подарунок від Харківського міського голови Михайла Добкіна, який навчався у цій гімназії. Також найкращим учням гімназії були вручені дипломи та подарунки. Источник: Харківська міська рада | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков![]() |
Добавить комментарий к новости "Наші випускники – майбутня еліта міста. Ігор Шурма"