Подробно
Розпочалась робота правління Асоціації та секції великих міст АМУУкраина, Харьков и область | Местные новости | 16-05-2009 08:45 | Харківська міська рада > Вести от этого источника
В малому залі Харківського міськвиконкому розпочалося засідання правління та Секції великих міст Асоціації міст України та громад, організовані Асоціацією міст України та громад (м. Київ), Харківською міською радою та Харківським регіональним відділенням Асоціації міст України. У роботі Секції бере участь Віце-президент АМУ з виконавчої роботи Мирослав Пітцик. Источник: Харківська міська рада | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХарьков |
Добавить комментарий к новости "Розпочалась робота правління Асоціації та секції великих міст АМУ"